Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Drift'lik Araç (RC CAR)

AlperMertKocak

Kayıtlı Üye
abilerim arkadaşlarım arkadaşlar arasında herkes alırım diyor ama en ciddi 2 kişiyiz.aramızda öylesine elektrikli ve driftlik araç arıyoruz bizimki şuanlık hobi seviyesinde değil yani profesyonel birşeyler aramıyoruz oyuncak seviyeside olur asfaltta drift yapması önemli bizim için.ayrıca en az 2 kişi aynı anda oynamamız gerekiyor.oyuncak seviye aradığımız içinde fiyatımız fazla değil seçenekleriniz nelerdir?

üzerinde durduğum araçlar sırasıyla
1- NEW Arrival rc racing car drift 1/14 REMOTE Control 4WD ELECTRIC Toy C399-in RC Cars from Toys & Hobbies on Aliexpress.com
2- 1/10 KIRILMAZ DEĞİŞEBİLİR KEPLİ 30 KM HIZLI RC GittiGidiyor'da 77502909
3- New Kyosho Subaru Impreza WRC 2008 Drift Custom 1 16 RC Radio Control Car RARE | eBay

olduki oyuncak tavsiye edemediniz başlangıç seviyesinde çok araba gördüm ama bana en mantıklısı hsp flying fish gibi geldi 300 lirayada 0 ı mevcut ne diyorsunuz hpi e10 a falan kötü diyorlar

hsp: Uzaktan Kumandalı Elektirikli ve Yakıtlı Model Araba Uçak Helikopter ve Tekne Satış ve Servisi
tamiya: Tamiya 58508 1 10 RC Volkswagen Scirocco GT24 TT01E Brand New in Box | eBay

1. seçenekteki araç.süspansiyonu yokmuş galiba asfaltta sorun yaratır mı bu bana

Hep merak etmişimdir ama hiç almak nasip olmadı yada kendimizi gaza yeterince getiremedik. Size bol şanslar ve iyi eğlenceler...güzel bir oyun :)

1/10 HSP almanızı öneririm. Ben de var kullanıyorum sorunsuz bir şekilde. Drift lastiğiyle guzel bır sekılde yanlayabılırsınız ancak ılerıde guc yetersız gelıcektır 5000mah pıl 9turn motor esc servo degıstırerek ıstedıgınız gıbı modıfıye etme sansınız var.. Cok keyıflı tavsıye ederım.

3 tane de bende war muthış bır keyıf ben en son sakura aldım netten bak ıstersen super bır şasi tamıyayla baslamıstım ama tamıya bana dayanamadı:) mutlaka lıpo pıl we fırcasız motor derım ben lıpo pılımle awmde 2 saat drıft yapıorus asfalttada 45 dk 50 dk gıdıyor ben rc marttan alıodum tum parcaları orayada bak derım

bu arada eren hoobyıde bılırım musa war sahıbı duzgun bir firma magazalarında coğu şeyi bulabılrsın ıkıncı elıde war onun we cok guzel araclar gelıyor bır sor derım

bu arada eren hoobyıde bılırım musa war sahıbı duzgun bir firma magazalarında coğu şeyi bulabılrsın ıkıncı elıde war onun we cok guzel araclar gelıyor bır sor derım

biri şey yazmıştı aklıma yattı ilk arabanı al sonra sakuraya geçince elektroniğini ona aktarırsın ondan sonrada sakuraya elektronik aldığında 2 araban olur demişti bana mantıklı geldi

lipo pil de artık yurt dışından getirtilmiyomuş onada bi ayar bulmak lazım birde lipo pil in ne olduğunuda tam anlamadım :D

evet hsp den sakuraya gecebılırsınız ılerıde kayıslı sısteme gecmek ıstersenız hsp dekı motorunuzu esp ve servonuzu sakuraya takabılırsınız sıze kalmıs. Lıpo pıller sıkıntısız bulunuyor ankara da türkiye distiribitöründen alınabilir zaten en ucuz fiyatda orada. lipo piller sıvı piller direk güç verir ve bi anda biter bu yuzden bıtmesıne yakın aracınız bır ıkı sanıye durur, bu konumda daha fazla kullanmamak gerekır. bu pıllerı sark etmek ıcınde tabı prof. sarj makınası sart. nimh piller ise bildiğimiz kömürlü piller bitmeye yakın arabayı yavaşlatır. birde 2s 3s degerı varkı s degerı arttıkca guc de ıkı katına cıkıor. ugrastıkca ogrenıyorsunuz zaten. hsp ler milli sistem 4 çeker gayet heyıflıdır ılk baslamak ıcın. uzerınde kı motorlar 24turn tatmın edıcı turn degerı dustukce hız artıor. kafanıza takılan olursa yardımcı olmaya calısırım :D

Geri
Üst Alt