Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Drift Gokart

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Son olanlardan haberim var abi güzel bi İbiza gelio piyasaya :)

Feci bişi cıkıyor ortaya bu gn servisteydim piano black boyayıda yaptıryorm cok az işi kalcak arabanın. sonra satış :D

O kadar şeyden sonra yapılcak iş değil :D

Ups o detayı unutmuşum abicim :D Buğrayla bütün detayları konuşuyoruz zaten biz :D

Video'yu izledim de araçlar çok güçsüz geldi bana hani önden çekişli 100hp aracla el freni çekersin ya yapışır kalır yerinde aynen öyle :D , kaç beygir oldukları hakkında bi bilgisi olan varmı ?

Video'da bi çocuk kullanıyo sanırsam ya da kısa boylu zayıf bi abimiz. Şimdi o en fazla 60 kilo , e 90 kilo olan ben o alete bindiğim gibi yere yapışcak ne kadar yanlayabilcem merak ediyorum da yani :D

O çocuğun kullandığı daha yavaş ve daha küçük bi araba ötekiler normal seviyede ve sanırsam ya 7.5 yada 9 hp olması lazım..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt