Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Drift Gokart

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
uzun bir süredir giremiyordum bu foruma bir girdim güzel bi organizasyon ile karşılaştım :) Gerçi aracım seat değil ama oyüzden tereddütte kaldım...

uzun bir süredir giremiyordum bu foruma bir girdim güzel bi organizasyon ile karşılaştım :) Gerçi aracım seat değil ama oyüzden tereddütte kaldım...

levent ayıptır ya olsun seat olmasa bile sonuçta sende artık scw densin senide bekleriz hem tanışır hem güzel bir gün geçiririz beklerim saygılar :)

eyvallaa hakan :D merterde oturuyorum zaten evden 3dk araba ile bi aksilik olmassa orda olucam.bu arada plakam sht 29 aranıza geldiğimde bu nerden çıktı demeinn :D

eyvallaa hakan :D merterde oturuyorum zaten evden 3dk araba ile bi aksilik olmassa orda olucam.bu arada plakam sht 29 aranıza geldiğimde bu nerden çıktı demeinn :D

tmm levent demeyiz sen gel bizim araçları görürsün yada ben seni karşılarım zaten görüşürüz cumartesi günü :)

Alala benim gördüğüm başka bi plakaydı o zaman yanlışlık olmuş :)

Doktor beni eklemişsin oraya:D

Doğuma 10 gün kaldığı için evden pek uzaklaşamıyorum artık Şengülün yanına birini bırakamadan,hafta sonu için müsait durum oluşursa yanlamaya gelirim,ani doğum sancısında ben olmazsam yan basarız sonra:D

Doktor beni eklemişsin oraya:D

Doğuma 10 gün kaldığı için evden pek uzaklaşamıyorum artık Şengülün yanına birini bırakamadan,hafta sonu için müsait durum oluşursa yanlamaya gelirim,ani doğum sancısında ben olmazsam yan basarız sonra:D

muahahahaha iyimiş gökhan abi :D allahım inşallah sağ salim kavuşturur seni canının parçasına :) olsun sen yan basma başka zaman yan basarız biz abi :D:D:D olmadı biz geliriz hayırlı olsuna :D:D:D:D:

Benim geliyorum dememe gerek yok sanırım :D

hasan abi geliyorsunuz diye bilgiyi geçmiş =)

Yepyenilenmiş ibizamla katılıcam aranıza sewgili seat severler =) Drift Forewer :eek:key:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt