Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Drift Gokart

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İlk drift gokart tecrübemdi, normal go-karttan çok daha zevkli :) Hakan abi bi dahakine geçicem ;) ikimizde 23 tur attık sadece 1 saniye farkla öndeydin :)

evet serhat senden konuştuk biz harun abiyle önceden gri bi leonun varmış şimdiki sarıyı almışsın gokdenizden anlatı konuştuk muhabbet ettik uğur abiyide harun abiyide severim bekleriz inşallah :)

Nasıl birşey o ya sitesi videosu yok mu ? bide bu kale center güngören değil mi ?

Nasıl birşey o ya sitesi videosu yok mu ? bide bu kale center güngören değil mi ?

evet korayım kale center güngörendeki youtubede videoları var haftaya cumartesi gelin ben orayla konuştum çok güzel bir turnuva tarzı güzel bir eğlence olucak çok seviceksin çok değişik bişey tolgayla murat şenerin dediği bugün tek şey artık burdayız normal gokarttan daha zevkli dediler haftaya güzel bir drift eğlencemiz olcak amaç yanlamak ve en çok yanlayan kazanır :) bekliyorum koraycığımmmmmmmm :D:eek::eek::eek:

ahahahaha :D iyi güzel diyorsunda hakancığıımmmmm bzim o gün doğum günü muhabeti var erken gelip erken kaçabilirsem tabikide gelmek isterim :)

bak şimdi ya ne doğumu ne günü kanki yaaaa :D:D:D kim doğdu koraycığııımmmmmmmmmmm :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt