Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Drift Gokart

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Eğlenceliydi, sıralama organizasyonu oldukça başarılı oldu, mekan güzel, havalandırma iyi, genelde egzos gazı boğazı yakar ama bu mekanda sorunsuzdu, yerler cilalı mıdır nedir zevkliydi.

Ben gelemedim o pisti zeminini avucumun içi gibibilirim bi daha ki sefere inşallah güzel bi zamanla bende aranıza katılırım :)

pisti cok begendim kesinlikle drift için uygun ve ayrıca arka bolumdeki viraj istanbul parktaki 6-7 ve 8 . viraj gibi cok zewkli son viraj yine ole biraz istanbul park son viraj birazda malezyadaki son düzlük onceki viraj içinde viraj seklinde...

inanılmaz keyifli hiç inmek istemiyor insan :D en kısa zamanda yine gidicem

Güzel bir buluşma yaşandı yine..:eek:key: Gelenlere ve uğraşan Hakan a teşekkürler..:)

Kardeşim 4 senedir gidiyosun , yani bide yetenekli gençsin mike :) , şaka bi yana tebrik ederim. Murat arabamı almasaydı garanti 1-2 yapardık seninle :) tekrarına nasipse ;) . o 6 numarayı tamamiyle çöpe atsınlar söyle :D :D

Hop Hop ilk yarışta aldım ben 5 numarayı :) ve 1. oldum :) 6 numarayla zorlaya zorlaya 32.00 yaptım :) Finalde 5'i kaptırsaydım yarışmazdım zaten. :D 2. olmama rağmen iddaalıyım hakan abi, geçicem seni

Hop Hop ilk yarışta aldım ben 5 numarayı :) ve 1. oldum :) 6 numarayla zorlaya zorlaya 32.00 yaptım :) Finalde 5'i kaptırsaydım yarışmazdım zaten. :D 2. olmama rağmen iddaalıyım hakan abi, geçicem seni

Bu turnuva bu ilgide dolayı tekrarlanır hacı :D

Yapıştır cevo :D

her türlü tekrarlarız kanka hadi bakalım sayın murat sener kardesim pistlere dökelim kendimizi :D:D:D :eek::eek::eek: :eek:key:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt