Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Dreambox

Anıl Fuat Ulkem

Kayıtlı Üye
Dreambox diye bir cihaz varmış.. İnternet bağlantılı bir tür receiver.. Sanırım yerli yabancı bir çok kanalı bir servera bağlanıp kırabiliyormuş.. Aldığın yere göre sanırım ilk alımda cihaz bedeli kutu özelliklerine göre 300 ila 1000 lira arasında değişiyor.. (hdd kayıt özelliği - HD yayın kalitesi vb ) 6 ayda birde server kira bedeli ( 100 TL ) ödeniyormuş.. Tam detaylı öğrenemedim ama digi ye ayda 60 70 lira ödeyen biri için alternatif gibi görünüyor.. Konu ile ilgili bilgisi olan duyan kullanan arkadaşlar varmı aceb ? :D

Dreambox diye bir cihaz varmış.. İnternet bağlantılı bir tür receiver.. Sanırım yerli yabancı bir çok kanalı bir servera bağlanıp kırabiliyormuş.. Aldığın yere göre sanırım ilk alımda cihaz bedeli kutu özelliklerine göre 300 ila 1000 lira arasında değişiyor.. (hdd kayıt özelliği - HD yayın kalitesi vb ) 6 ayda birde server kira bedeli ( 100 TL ) ödeniyormuş.. Tam detaylı öğrenemedim ama digi ye ayda 60 70 lira ödeyen biri için alternatif gibi görünüyor.. Konu ile ilgili bilgisi olan duyan kullanan arkadaşlar varmı aceb ? :D
bunları alenen yazmasanız iyi olur çünkü digiturkten dolayı yakalananların hapis cezasına gidecek kadar büyük suç işlemiş oluyorlar ondan cvp verilmez diye sanıyorum kullandım diye

fiyatı bildiğin gibi bende bir ara duyup araştırmıştım..
ilk etapta 350 tl falan gibi bişey.
hd olanı 1000 teleye patlıyor..
ikinci sene fiyatlar düşüyor
standart 150 tl gibi
hd de 300 gibi idi 2 sne önceki fiyatlardan bahsediyorum..
ama görüntü kalitesi nedir..kitleniyor mu kitlenmiyor mu donuyor mu donmuyor mu hiç bilmiyorum..
ben hala digiye ayda 70 lira bayılıyorum hd plus kutu dahil....maç kırmızı nokta hariç film dizi kanalları açık..

malum yayın şifre sistemini değişti.su an malum kanalı açıyorum diyen yalan söyler.açsada sıhhatli donmadan açamaz..eger server işine girecekseniz ki bu kanuni değil;yurtdışı kaynaklı olmasını tavsiye ederim

Dream box patladı.Elinde olanlarda izleyemiyor.İşin içine IP giriyor ve daha dıkkatlı olun..

bir ara bende araştırdım öncelikle klon cihazlardan alınıyor sonra şifreleri çözülmüş yayın üye olduğunuz server tarafından internet aracığı ile yayınlanıyor ve izliyorsunuz. ama %100 çalışan bir sistem değil yasal değil. serverların garantisi yok tespit edilip kapanabiliyor vs vs adı üztünde rüya kutu

Benim arkadaş 1 yıl falan kullandı ama şimdi eline patladı bende al cihazı ucuna ip tak senin çocuk oynasın dedim:)

Dreambox iyi de IP takibi baslayınca artık işler karısıcak yakın zamanda evinizin içindeki her cihazda bi baglantı ve onu kontrol eden bi sisteme gecicez...
Örnegin klimanız veya buzdolabınız... bunlara bile birer IP verilcek...

Dreambox a gelicek olursak yasal bişi olsa cok satardı :D Pek ilgimi cekmiyor bu nedenle

Geri
Üst Alt