Dreambox | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye

Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için ANDROİD ve İOS mobil uygulamamız yayına başlamıştır. BURAYA tıklayarak uygulamaya gözatabilirsiniz.

Dreambox

Konu, 'Bilişim Ve Teknoloji' kısmında Anıl Fuat Ulkem tarafından paylaşıldı.

1. Anıl Fuat Ulkem

Anıl Fuat Ulkem
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    28
    Dreambox diye bir cihaz varmış.. İnternet bağlantılı bir tür receiver.. Sanırım yerli yabancı bir çok kanalı bir servera bağlanıp kırabiliyormuş.. Aldığın yere göre sanırım ilk alımda cihaz bedeli kutu özelliklerine göre 300 ila 1000 lira arasında değişiyor.. (hdd kayıt özelliği - HD yayın kalitesi vb ) 6 ayda birde server kira bedeli ( 100 TL ) ödeniyormuş.. Tam detaylı öğrenemedim ama digi ye ayda 60 70 lira ödeyen biri için alternatif gibi görünüyor.. Konu ile ilgili bilgisi olan duyan kullanan arkadaşlar varmı aceb ? :D

2. igci_01

igci_01
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    1.616
    Ödül Puanları:
    113
    bunları alenen yazmasanız iyi olur çünkü digiturkten dolayı yakalananların hapis cezasına gidecek kadar büyük suç işlemiş oluyorlar ondan cvp verilmez diye sanıyorum kullandım diye

Bunu beğendi. kamilaltun bunu beğendi.
  3. Anıl Fuat Ulkem

Anıl Fuat Ulkem
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    28
    sadece araştırma :p niyet yok :D

4. - 48 -

- 48 -
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    633
    Ödül Puanları:
    113
    fiyatı bildiğin gibi bende bir ara duyup araştırmıştım..
    ilk etapta 350 tl falan gibi bişey.
    hd olanı 1000 teleye patlıyor..
    ikinci sene fiyatlar düşüyor
    standart 150 tl gibi
    hd de 300 gibi idi 2 sne önceki fiyatlardan bahsediyorum..
    ama görüntü kalitesi nedir..kitleniyor mu kitlenmiyor mu donuyor mu donmuyor mu hiç bilmiyorum..
    ben hala digiye ayda 70 lira bayılıyorum hd plus kutu dahil....maç kırmızı nokta hariç film dizi kanalları açık..

Bunu beğendi. Anıl Fuat Ulkem bunu beğendi.
  5. mateach

mateach
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    18
    malum yayın şifre sistemini değişti.su an malum kanalı açıyorum diyen yalan söyler.açsada sıhhatli donmadan açamaz..eger server işine girecekseniz ki bu kanuni değil;yurtdışı kaynaklı olmasını tavsiye ederim

6. patrıot

patrıot
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    290
    Ödül Puanları:
    83
    Dream box patladı.Elinde olanlarda izleyemiyor.İşin içine IP giriyor ve daha dıkkatlı olun..

7. ceycey11

ceycey11
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    335
    Ödül Puanları:
    83
    bir ara bende araştırdım öncelikle klon cihazlardan alınıyor sonra şifreleri çözülmüş yayın üye olduğunuz server tarafından internet aracığı ile yayınlanıyor ve izliyorsunuz. ama %100 çalışan bir sistem değil yasal değil. serverların garantisi yok tespit edilip kapanabiliyor vs vs adı üztünde rüya kutu

Bunu beğendi. - 48 - bunu beğendi.
  8. digiersoy

digiersoy
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    643
    Ödül Puanları:
    113
    Benim arkadaş 1 yıl falan kullandı ama şimdi eline patladı bende al cihazı ucuna ip tak senin çocuk oynasın dedim:)

9. bbj_bt

bbj_bt
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    234
    Ödül Puanları:
    63
    Dreambox iyi de IP takibi baslayınca artık işler karısıcak yakın zamanda evinizin içindeki her cihazda bi baglantı ve onu kontrol eden bi sisteme gecicez...
    Örnegin klimanız veya buzdolabınız... bunlara bile birer IP verilcek...

Dreambox a gelicek olursak yasal bişi olsa cok satardı :D Pek ilgimi cekmiyor bu nedenle

10. TORO_BLANCO

TORO_BLANCO
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    374
    Ödül Puanları:
    83
    dreambox devri kapandı artık izlenemiyor

Sayfayı Paylaş