Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Dreambox

Konu, 'Bilişim Ve Teknoloji' kısmında Anıl Fuat Ulkem tarafından paylaşıldı.

1. Anıl Fuat Ulkem

Anıl Fuat Ulkem SCW Üyesi

257
    41
    28
    Dreambox diye bir cihaz varmış.. İnternet bağlantılı bir tür receiver.. Sanırım yerli yabancı bir çok kanalı bir servera bağlanıp kırabiliyormuş.. Aldığın yere göre sanırım ilk alımda cihaz bedeli kutu özelliklerine göre 300 ila 1000 lira arasında değişiyor.. (hdd kayıt özelliği - HD yayın kalitesi vb ) 6 ayda birde server kira bedeli ( 100 TL ) ödeniyormuş.. Tam detaylı öğrenemedim ama digi ye ayda 60 70 lira ödeyen biri için alternatif gibi görünüyor.. Konu ile ilgili bilgisi olan duyan kullanan arkadaşlar varmı aceb ? :D

2. igci_01

igci_01
    V.İ.P ÜYELİK
    SCW Üyesi

4.522
    1.590
    113
    bunları alenen yazmasanız iyi olur çünkü digiturkten dolayı yakalananların hapis cezasına gidecek kadar büyük suç işlemiş oluyorlar ondan cvp verilmez diye sanıyorum kullandım diye

Bunu beğendi. kamilaltun bunu beğendi.
  3. Anıl Fuat Ulkem

Anıl Fuat Ulkem SCW Üyesi

257
    41
    28
    sadece araştırma :p niyet yok :D

4. - 48 -

- 48 - SCW Üyesi

1.987
    633
    113
    fiyatı bildiğin gibi bende bir ara duyup araştırmıştım..
    ilk etapta 350 tl falan gibi bişey.
    hd olanı 1000 teleye patlıyor..
    ikinci sene fiyatlar düşüyor
    standart 150 tl gibi
    hd de 300 gibi idi 2 sne önceki fiyatlardan bahsediyorum..
    ama görüntü kalitesi nedir..kitleniyor mu kitlenmiyor mu donuyor mu donmuyor mu hiç bilmiyorum..
    ben hala digiye ayda 70 lira bayılıyorum hd plus kutu dahil....maç kırmızı nokta hariç film dizi kanalları açık..

Bunu beğendi. Anıl Fuat Ulkem bunu beğendi.
  5. mateach

mateach SCW Üyesi

208
    22
    18
    malum yayın şifre sistemini değişti.su an malum kanalı açıyorum diyen yalan söyler.açsada sıhhatli donmadan açamaz..eger server işine girecekseniz ki bu kanuni değil;yurtdışı kaynaklı olmasını tavsiye ederim

6. patrıot

patrıot SCW Üyesi

2.839
    290
    83
    Dream box patladı.Elinde olanlarda izleyemiyor.İşin içine IP giriyor ve daha dıkkatlı olun..

7. ceycey11

ceycey11 SCW Üyesi

1.264
    335
    83
    bir ara bende araştırdım öncelikle klon cihazlardan alınıyor sonra şifreleri çözülmüş yayın üye olduğunuz server tarafından internet aracığı ile yayınlanıyor ve izliyorsunuz. ama %100 çalışan bir sistem değil yasal değil. serverların garantisi yok tespit edilip kapanabiliyor vs vs adı üztünde rüya kutu

Bunu beğendi. - 48 - bunu beğendi.
  8. digiersoy

digiersoy SCW Üyesi

2.672
    643
    113
    Benim arkadaş 1 yıl falan kullandı ama şimdi eline patladı bende al cihazı ucuna ip tak senin çocuk oynasın dedim:)

9. bbj_bt

bbj_bt SCW Üyesi

2.354
    234
    63
    Dreambox iyi de IP takibi baslayınca artık işler karısıcak yakın zamanda evinizin içindeki her cihazda bi baglantı ve onu kontrol eden bi sisteme gecicez...
    Örnegin klimanız veya buzdolabınız... bunlara bile birer IP verilcek...

Dreambox a gelicek olursak yasal bişi olsa cok satardı :D Pek ilgimi cekmiyor bu nedenle

10. TORO_BLANCO

TORO_BLANCO SCW Üyesi

3.050
    374
    83
    dreambox devri kapandı artık izlenemiyor

Sayfayı Paylaş