Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Drag için sponsor

douu

Kayıtlı Üye
Arkadaslar bu sezon Konya Ankara ve Akhisar da yapilacak drag yarislarindan her hangi 3 tanesine katilacagim.. Araci hazirlamak falan bize ait ancak en azindan katilim ucretleri ve yol masraflari icin destek olmasi amaciyla bir sponsor ihtiyacim var.. Mantik basit.. Firmanin otomotivle alakali olmasi sart degil akliniza gelen her sektorden her turlu firma olur.. Firmanin logosu veya ismi olan buyukce bir stickeri aracin rahat gorulebilen bir kismina yapistiracaz.. Girecegim 3 yaris icin toplamda 600 tl bir destek istiyorum..Baska bir sponsor bulma durumum var o gerceklesirse 600 tl yeterli olacaktir.. Drag yarislari televizyon kanallarinda butun otomobil dergilerinde Facebook'ta ve 30 dan fazla forumda yayinlanan bir organizasyon.. Tahmini 13-13.5 saniyelerde yuruyen bir dizel aracin yarislarda cok cok dikkat cekecegine inaniyorum.. Yardimci olabileceklerin veya cevresinde olmak isteyenler olanlarin acele destegini bekliyorum..

Scw den buyuk sponsormu var :) basarilar diliyorum

Valla istediginiz buyuklukte sticker yapistirabilirim destek olduktan sonra :)

sen bize sponsor olsan cok daha ıyı olur :D

scw'den herkes 1 lira verse 2000 lira eder :)

Herkes 50 kuruş versin 1000 lira da yeter :)

Yönetim desteklerse payıma düşeni veririm,ismimiz duyulmuş olur..

Geri
Üst Alt