Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Drag için sponsor

Saka bir yana 60 tane gönüllü üye 10ar lira koysa 600 lira yapar :) sticker yollarsınız bide :) reklama bak :)

spora sporcuya tam destek :)
yönetimce organize olunursa payımıza düşeni yaparız

turbo : bmw 3.0D turbosu ( garrett 2260v)
manifold : golf 4 dizel manifoldu ( stock ile aynı )
intercooler : cupra intercooler ( seat sport )
enjektör : bosio race 783 veya transporter T5
debriyaj : stock
egzoz : 76 downpipe 70 düz boru 76 son
yazılım : custom

hafifletme yok araçta.. hafifletme olunca bir üst kategoriye alıyorlar gerek yok ;)

emre maliyet sorumştu.. şu setupta maliyet 4000 lira civarı işçilik çer çöp falan dahil.. devir olayında bir değişiklik yok.. şanzımanım cok cok uzun..5200 stock devir yeter bana.. zaten 6 viteste son hızı görmek biraz zor 304 km :) benim arabam hızlı bir şekilde 240a gelsin sonrasındada 265-270 yeter bana :)

turbo : bmw 3.0D turbosu ( garrett 2260v)
manifold : golf 4 dizel manifoldu ( stock ile aynı )
intercooler : cupra intercooler ( seat sport )
enjektör : bosio race 783 veya transporter T5
debriyaj : stock
egzoz : 76 downpipe 70 düz boru 76 son
yazılım : custom

hafifletme yok araçta.. hafifletme olunca bir üst kategoriye alıyorlar gerek yok ;)

emre maliyet sorumştu.. şu setupta maliyet 4000 lira civarı işçilik çer çöp falan dahil.. devir olayında bir değişiklik yok.. şanzımanım cok cok uzun..5200 stock devir yeter bana.. zaten 6 viteste son hızı görmek biraz zor 304 km :) benim arabam hızlı bir şekilde 240a gelsin sonrasındada 265-270 yeter bana :)

Stock debriyaj nasıl kaçırmıyor?

bizim araçlarda kullanılan debriyaj top sportlarda 350 hpye kadar destekleyen debriyaj :)

benden de çalışır bişeyler
derece alamazsan parayı iade edersin ;))

valla kategoride 4x4 araçlarda olacak muhtemelen benle aynı süreyi cıkaran :D ama elimden geleni yapacam :)

Geri
Üst Alt