Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Downpipe

KRL_ALİ32

Kayıtlı Üye
Aracım 2010 dizel otomatik leon
Kumandalı egzoz taktırdım ama kendime göre yeterli ses alamadım çıkma downpipe satan varsa ulaşabilirmi

Aracım 2010 dizel otomatik leon
Kumandalı egzoz taktırdım ama kendime göre yeterli ses alamadım çıkma downpipe satan varsa ulaşabilirmi
Dizelden çok fazla ses bekleme zaten iyi ses alman için motor modifiyesi yapman gerekli

SM-J710FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Zaten amacım okadar fazla bi ses değil sadece tok bir ses downpipe ile kat iptali bide kumandalı egzoz bu işe çözüm buluyo ve arabaya hiç zararı yok

Downpipe yakıtı acayip artırıyo haberiniz olsun benzinlide çok artıyoda dizelde ne kadar artar bilmiyorum

Zaten amacım okadar fazla bi ses değil sadece tok bir ses downpipe ile kat iptali bide kumandalı egzoz bu işe çözüm buluyo ve arabaya hiç zararı yok

Downpipe da aracınız mutlaka yazılımsal anlamda desteklenmiş olması lazım. Yani aracınıza yazılım yaptırmış olmanız lazım. En iyi verimi bu şekilde alırsınız bence. Ayrıca dizelde ses ayarı malesef tutmuyor. Yani araç horul horul ses çıkaracaktır bu sefer de

Geri
Üst Alt