Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

dövme sorunsalı

bir arkadaşım anne-baba ve abisinin imzasını yaptırdı

Biraz sert olacak ama bir başkası beğeniyor veya istiyor diye bırak dövme yaptırmayı kıyafetlerimin tarzını bile değiştirmem.

buna yaptıranın hayatta sıkılmayacağı en sevdiği bir sey olması kanaatindeyim ben yoksa yersiz oluyor heves

bence el bileklerinizin yan kısmına küçük bi imza yaptırın ki ilerde çok sıkıntı olmasın.bence hem sırıtmaz hem şık durur.

Ama asıl tavsiyem kendin istiyosan yap,kızlara çok uymaya gelmez:)

Dövme yaptırmayı çok isterdim çnki seviyorum o tarz şeyleri fakat haram diye biliyorum o yüzden yanaşmıyorum bence yaptırmayın gusül kabul olmuyormuş gerçek deriye kazınan dövmede

Dövme yaptırmayı çok isterdim çnki seviyorum o tarz şeyleri fakat haram diye biliyorum o yüzden yanaşmıyorum bence yaptırmayın gusül kabul olmuyormuş gerçek deriye kazınan dövmede

Onun aslı gusül ile alakalı değil, Allahın verdiğini beğenmeyip değiştirmek.Estetikte öyle aslında, tabii ki sağlık sebebiyle olan dışında...

• Beğen
Reaksiyonlar: nri7
Geri
Üst Alt