Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

doukancım selamlar :D

mayham85

Kayıtlı Üye
700715448316f08df1.jpg

70071540788949a35d.jpg

70071557de78e044f9.jpg

Çin pazarı için üretilen model. Buradakilerde niye golf 6 direksiyonu ve controlleri yok acaba?

Doğukan sendekide golf 5 dash e sahip?

alıntı yaptığım yerde makyajlı versiyonu olacağı yazıyordu.

Çin pazarı için üretilen model. Buradakilerde niye golf 6 direksiyonu ve controlleri yok acaba?

Doğukan sendekide golf 5 dash e sahip?

doukandakinde mk V golf plus modeline ait konsol var. mk 5 golf konsolu sadece jettada kullanılıyor.
They look official to me, especially because of the chinese signs and this think will launch there on one of these motor shows… (Guangzhou Motor Show (24. to 30. November))

bu şekilde bir yorum var alıntı yaptığım yerde.

Ha golf 5 ha golf plus. Aynı direksiyon aynı klima kontrol var ikisinde de. Onu demek istedim.

İlk mesajımda üstte yazmıştım niye golf 6 direksiyon ve controlleri yok diye. Altınada uzatmadan 5 yazdım. Anlaşılamadı sanırım.

İlk mesajımda üstte yazmıştım niye golf 6 direksiyon ve controlleri yok diye. Altınada uzatmadan 5 yazdım. Anlaşılamadı sanırım.

bu araç sanırım çindeki bir fuarda sergilenecek. aynı yerden takip ediyorum başka bir kaynaktanda aynı resimler varmış eklediler. alet yani makyaj görecek ancak henüz makyajlısı pazarra sunulmadığı içinde ne burada nede başka bir yerde bu araç bu hali ile satışta değil :)

Kanka ön ızgara ve direksiyonu hariç herşeyi aynı benim arabayla ya...:D

Geri
Üst Alt