Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Dostum zafer(usta)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
geçmiş doğum günün kutlu olsun zafer abi nice yıllara. daha yeni fark ettim kusura bakma :)

ne demek mehmetim çok sağol

---------- Post added at 20:49 ---------- Previous post was at 20:48 ----------

doğum günün kutlu olsun abim...

çok teşekkürler sağolun varolun

---------- Post added at 20:50 ---------- Previous post was at 20:49 ----------

Abi doğum günü kutlu olsun, ariyorum ulaşamıyorum sana:(

çok teşekkürler ahmetim sanada eşinle bebişinle mutlu uzun ömürler inşallah

Çok değerli topragım (24 ayar)zafer abi dogum gününü kutlar ailenle ve sevdiklerinle mutlu huzurlu sağlıklı uzun bir ömür dilerim...

Abi seni aradım yenge çıktı umarım haberin vardır görüşemiyoruz irtibatı koparmayalım bir gün görüşelim...yoksa ben baskına gelicem...:)

Çok değerli topragım (24 ayar)zafer abi dogum gününü kutlar ailenle ve sevdiklerinle mutlu huzurlu sağlıklı uzun bir ömür dilerim...

Abi seni aradım yenge çıktı umarım haberin vardır görüşemiyoruz irtibatı koparmayalım bir gün görüşelim...yoksa ben baskına gelicem...:)

aslanima bak baskin ne demek her zaman gorusuruz
ayrica guzel temennilerin icin cok tesekkurler sende mutlu huzurlu ol hep insallah

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt