• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

dost işi Toledo arıyoruz (efsane kasa)

mevlut911

Kayıtlı Üye
yakın bır arkadaşım için temiz bakımlı kazasız bir toledo arıyoruz biraz zor ama
bilen eden duyan olursa haber vermesını rica edıyorum

- 48 -

Kayıtlı Üye
mevlüt benim istanbuldaki ustamda bir tane vardı yeni almıştı binmek için yaptı deri döşeme falan...aracı gördüğümde bayılmıştım..satar mısn dediğimde şu an satmam demişti üstüne bir 3 ay oldu ama bilmiyorum satar mı..ve kazası var mı bilmiyorum...

Halil Karabal

Kayıtlı Üye
bende 2,000 modeli vardı beyaz sattığımda ağlamıştım çok güzel arabadır kendisi motor u sessiz çalışır bor power ve bujileri yenilersen tabii :) çekişide kuvvetlidir ksa sı hafif olduğu için gaz taktırın derim lovato birebir uyumludur genel arızası yaşlı olduğu için kanalları tıkanıp ön şöför mahaline su girme olayı çok oluyor tabii birazda şans işi birde şöför mahalindeki emniyet kemerinin sinyal sorunu yüzünden airbag ışıkları yanar çip yani direnç taktırıp söndrülür 10tl dir masrafı ama bundan sonra airbag kaza esnasında açılmıyo diyenler var açılıyo diyenlerde var kısacası şüpheli ve riskli!!

b.arat

Forumdan Uzaklaştırıldı
Nette çok ilan var ama temizini bulmak zor... Ben de zaruretten satıp eve düşük modelli iki araç almayı düşünüyorum. Eşime küçük bir araç kafi. Benim tercihim yine toledo... 2001- 2003 arası bakınayım dedim. Fakat hem çok yazıyorlar hem de temiz görünmüyor araçlar... Bakmaya devam; kolay gele...

Ali

Kayıtlı Üye
temizi yok değil.. ama uçuk fiyatlar istiyorlar..alllah kolaylık versin kardeşim

mevlut911

Kayıtlı Üye
piyasa allak bullak olmuş 2004 modeller 23-24 bin liradan satılıyor 2001ler 20 bın lira olmuş
ben kendi arabamı 4 ay aramıştım bakalım buna kaç ay verecez

eşrefli

Kayıtlı Üye
Bende 2003 signo plus var çok temiz ev alacağım için satmak zorundayım bordo renk dvd tv radyo başlıklarda ekran var düşünursen görüşelim.

Üst Alt