Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

doseme ve vıtes topuzu degısıklıgı

FC640

Kayıtlı Üye
arkadaşlar yeni uye oldum ve bır cok sorum var vites topuzunu degıstırmek ıstıyorum nasıl yaparız sızce bırde sag kapı dosemem cok vahım durumda oncekı sahıbının kopegı parcapıncık etmıs bulabılırmıyız yoksa on ıkı dosemeyı derı mı kaplatsam dıye dusunuyorum fıkırlerınızı beklıyorum

arkadaşlar yeni uye oldum ve bır cok sorum var vites topuzunu degıstırmek ıstıyorum nasıl yaparız sızce bırde sag kapı dosemem cok vahım durumda oncekı sahıbının kopegı parcapıncık etmıs bulabılırmıyız yoksa on ıkı dosemeyı derı mı kaplatsam dıye dusunuyorum fıkırlerınızı beklıyorum

çıkmacılarda bulunabilir kapı döşemesi vites topuzu zevkinize kalmış orjinal aksesuar olarak ta birçok seçenek mevcut....:eek:key:

her şey mümkün..iç döşemeleri döşemecide yaptırabilirsin böylece hepsini yenilemiş olursun..ben benim arka kapının iç bölümünü sordum..komple iç kısım için..2004 leon için 370 tl para söylediler..
vite topuzuna gelince fazla seçeneğin yok..sadece seat modellerini kullanbilirsin..çünkü bizim vitesler basmalı yani topuzun içinde basmayı sağlayan bir plastik var..bundan dolatı başka vites topuzu uymuyor..ama şunu da söyleyebilirim...seatın çok güzel vites topuzları mevcut fiyatı da biraz uçuk..ama çok güzeller..
kolay gelsin

tskler sence ön iki kapıyı mı yoksa dort kapıyıda mı yapayım borda deri nasıl olur 2 kapı için 100 tl istediler topuzu sadece servistemı bulabılırım

tskler sence ön iki kapıyı mı yoksa dort kapıyıda mı yapayım borda deri nasıl olur 2 kapı için 100 tl istediler topuzu sadece servistemı bulabılırım

topuzu dışarıdan da alabilirsin uydurmak önemli orjinal olanlar cuk diye oluyo o ayrı....

uyum olması için 4 kapı da güzel olur...ama bence deri yerine alcantra tarzı bir kumaş kullanırsanız daha güzel ve orjinal olur

koltuklarınla vites topuzunla körüğünle ve el franinle uyumlu olsun..
dışardan alacağın vites topuzu çok uğraştırır..yedek vitez topuzunun olması da lazım..
kesecekisn sökeceksin..içindeki baskı plastiğini ortaya çıkaracaksın sonra plastiğe uygun vites topuzu arayacaksın..tabi çuk diye oturmayacak..boşlık kalacak..boşluğu doldurmak için çare bakacaksın..
nerden mi biliyorum dersen bire bir uğraştıım..sonrada kimse beğenmedi benim dışımda..haberin olsun

Geri
Üst Alt