Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

donanım ile ilgili

SELCUKK

Kayıtlı Üye
merhabalar; ben 3 hafta önce internet üzerinden 2004 model ibiza 1.4 dizel araç aldım. satan kişi ilana staylance olarak girmiş bende aracın kaputunda ve kaskoda signo olarak gördüm. doğrusu hangisi signo ile staylance arasındaki fark ne teşekkür ederim.

sıgno lar 2003 2007 arası staylance 2008 den sonra kı ısmı

Signo full donanım ismi olarak 2006 ya karardı, 2006 dan sonra signo stylance oldu, örnek; benim arabam 2006 sonu (2006 11. ay 2007 kasa) styalnce donanım! Aracınız ful donanım ancak stylance değil signo! Signolar sanırım 75 hp, stylance lar ise 80 hp, signodan donanım farkı olarak stylance donanım da direksiyondan kumandalı cd mp3 çalar, ve daha sportif bir vites topuzu vardır, stylance da ön arka tampon fr (daha sportif) tampondur.. Bunların dışında donanım olarak hemen hemen aynıdır..

teşekkür ederim.modelini yanlış yazmışım 2005 olcaktı ama yinede kurtarmıyor sanırım. anlattığınız kadar fark var ise önemli değil okadar.::)

Geri
Üst Alt