dolum ağzı sorunum var yardım lütfen | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

dolum ağzı sorunum var yardım lütfen

casanova9098

Kayıtlı Üye
arkadaşlar atiker marka 1.6 stylabce 2006 öodel aracımda takılı sorunum şu gaz ağzı dolum yeri tamponun altında ve pompacı altına yatması gerekiyor tabi bununla birlik anladığınız gibi pompacı ile sorunlar yaşıyoruz tampon deldirmeyi asla düşünmüyroum bunun dışında nasıl bı çözüm getirtebilirsiniz şimdiden teş.ler

dadaş34

VİP Üye
Administrator
arkadaşlar atiker marka 1.6 stylabce 2006 öodel aracımda takılı sorunum şu gaz ağzı dolum yeri tamponun altında ve pompacı altına yatması gerekiyor tabi bununla birlik anladığınız gibi pompacı ile sorunlar yaşıyoruz tampon deldirmeyi asla düşünmüyroum bunun dışında nasıl bı çözüm getirtebilirsiniz şimdiden teş.ler
Benim de seninki gibi sıkıntı yaşamadım sen pompacıyı değiş bence

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

seckin2001

Kayıtlı Üye
aslında 2 ci bi ağaz takabilirsin benzin depo dolum yerine yanına cıkara bilirsin ama dediğim gibi 2 agız yeri olması lazım yoksa muayenede sıkıntı çıkıyor

memet_one

VİP Üye
Administrator
Dolum ağzının geldiği yere gazı taktırdığın yerde biraz daha aşağıya inecek şekilde bir parça da taktıra bilirsin. Fakat senin en büyük sorunun pompacı bence sen nereye koyarsan koy onun bağlaması gerekiyor iş güzarlık yapıyor pompacı bence

adders

Kayıtlı Üye
herkez işini yapsın arkadaş bizim memlekette dizlerine lastik gibi bişey giyiyolar :) önceki aracımda tompandan delikdi ama pompacılar o kadar alışmış ki hemen alta yatıyor aman yatma demeye kalmıyor :)