Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

dolum ağzı sorunum var yardım lütfen

casanova9098

Kayıtlı Üye
arkadaşlar atiker marka 1.6 stylabce 2006 öodel aracımda takılı sorunum şu gaz ağzı dolum yeri tamponun altında ve pompacı altına yatması gerekiyor tabi bununla birlik anladığınız gibi pompacı ile sorunlar yaşıyoruz tampon deldirmeyi asla düşünmüyroum bunun dışında nasıl bı çözüm getirtebilirsiniz şimdiden teş.ler

arkadaşlar atiker marka 1.6 stylabce 2006 öodel aracımda takılı sorunum şu gaz ağzı dolum yeri tamponun altında ve pompacı altına yatması gerekiyor tabi bununla birlik anladığınız gibi pompacı ile sorunlar yaşıyoruz tampon deldirmeyi asla düşünmüyroum bunun dışında nasıl bı çözüm getirtebilirsiniz şimdiden teş.ler

Benim de seninki gibi sıkıntı yaşamadım sen pompacıyı değiş bence

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

aslında 2 ci bi ağaz takabilirsin benzin depo dolum yerine yanına cıkara bilirsin ama dediğim gibi 2 agız yeri olması lazım yoksa muayenede sıkıntı çıkıyor

Dolum ağzının geldiği yere gazı taktırdığın yerde biraz daha aşağıya inecek şekilde bir parça da taktıra bilirsin. Fakat senin en büyük sorunun pompacı bence sen nereye koyarsan koy onun bağlaması gerekiyor iş güzarlık yapıyor pompacı bence

Pompacı smokin mi giymiş?
Ne insanlar var yahu...bence şikayet edin

herkez işini yapsın arkadaş bizim memlekette dizlerine lastik gibi bişey giyiyolar :) önceki aracımda tompandan delikdi ama pompacılar o kadar alışmış ki hemen alta yatıyor aman yatma demeye kalmıyor :)

Geri
Üst Alt