• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Dolu hasari

jvfc

Kayıtlı Üye
Arkaslar dun Istanbul'da yagan dolu nedeni ile bizim araclardan biri hasar gordu :( autokinge gidicez simdi. Giderilebilir mi, ne onerirsiniz

Sent from my GT-I8190 using Tapatalk

PATRON

Administrator
geçmiş olsun, gidilebilir ince işcilikleri var ama her bayi bir birini tutmuyor işciliği kalitesi.

adders

Kayıtlı Üye
geçmiş olsun doludan etkilenen araç varmı ilk defa duyuyorum

clascocuq

Kayıtlı Üye
arkadaşlar size işciliğine kefil olduğum benimde bir kac kez aracımı yaptırdığım kartal oto sanayiğinde teknik el göçük düzeltme yeri tavsiye ederim isteyene telefon numarasını verebilirim.

Cordoba 34

Kayıtlı Üye
arkadaşlar size işciliğine kefil olduğum benimde bir kac kez aracımı yaptırdığım kartal oto sanayiğinde teknik el göçük düzeltme yeri tavsiye ederim isteyene telefon numarasını verebilirim.
Taş eziği veya göçüğünüde düzeltebilirlermi acaba, fiyat olarak ne kadara yapılıyor acaba?

beetle

Kayıtlı Üye
Aman Gebze'de kine gelmeyinde. Arkadasomon jaguari doluya maruz kalmisti. Cektirirken boyalari patlattilar arac komple boyandi

jvfc

Kayıtlı Üye
Arkadaslar yorumlariniz icin cok tesekkur ederim. Maltepe autoking cok uzun randevu suresi veriyor. Ben de gebzeyi dusumustum. Cok iyi oldu uyariniz. Bir de kozayatagi carrefourun icinde speedy var. Yaptigi uygulamalari gordum epeyce iyi. Tanesi icin 15 tl istiyor

Sent from my GT-I8190 using Tapatalk

Üst Alt