Doktor 309 promil alkolle işe gitti | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Doktor 309 promil alkolle işe gitti

YCO

Kayıtlı Üye
Katılım
26 Ağu 2009
Mesajlar
22,339
Beğeniler
79
Yaş
30
#1
Antalya'nın Alanya ilçesi devlet hastanesinde görevli pratisyen hekimin, nöbete alkollü geldiği gerekçesiyle hakkında tutanak tutuldu.

Bir ay önce İl Sağlık Müdürlüğü tarafından Serik Devlet Hastanesi'nden Alanya'ya geçici görevle gönderilen pratisyen hekim M.K'nin, acil servisteki nöbetine alkollü geldiği belirlendi.

Doktorun alkollü olduğunu fark eden hastane personelinin, durumu Başhekim Dr. İsmail Başaran'a bildirmesinin ardından doktor Murat K'ya alkol kontrolü yapıldı. Yapılan kontrolde doktor M.K'nın 309 promil alkollü olduğu belirlendi.

Alanya Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. İsmail Başaran, doktorun alkollü olduğunun belirlendiğini ve gerekli tutanağın tutularak İl Sağlık Müdürlüğü'ne gönderildiğini, doktorla ilgili kararın müdürlük tarafından verileceğini söyledi.

Bu arada, doktor M.K'nın, alkollü vaziyette hasta muayenesi yapmaya kalkıştığı ve personel tarafından bu durumun engellendiği de öne sürüldü.

Başaran, bu iddiaların doğru olmadığını belirterek, ''Arkadaş göreve gelir gelmez, personel durumu fark etmiş ve bize bildirdi. Biz de gerekeni yaptık. Ortada hasta muayene etme ya da teşebbüs etme gibi bir durum kesinlikle yok'' dedi.

ntvmsnbc
 
H

HaKo

E-Posta Onayı Bekliyor
#4
Apaçidir biraz kendisi fazla bahsetmek istemiyorum kendisinden. Bira şişesi dudak tiryakiliği vardır, acaba kim :D
 

YCO

Kayıtlı Üye
Katılım
26 Ağu 2009
Mesajlar
22,339
Beğeniler
79
Yaş
30
#6
309 promille işe gidebilmiş olması bile mucize..