Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Dokme tampon

Cem akyol

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar aranızda dökme tamponlardan kullanan varmı

Arkadaşlar aranızda dökme tamponlardan kullanan varmı
Kardeşim her yere aynı konuyu paylaşmışsın ama hangi model yeni kasa mı eski kasa mı ibiza mı hangi yıl bunları belirt ki bizlerde yardımcı olabilelim dökme dediğin fiber oluyor sanırım kullanan çok gördüm hiç şikayet eden duymadım

kurye ile elden teslime verildi

Dökme dediğin fiber tampon sanırım.
Orj tampondan farkı, ufak dokunşlarda dahi kırılma/çatlama meydana gelebilmesi.

Sent from my iPhone using Tapatalk
Valla ben fiber kullanan gördüm ama ufak dokunuşla kırıldığını görmedim onunda esneme payı var

abi demek istediğim orj gibi olmuyor.
daha çabuk deforme oluyor.
Tabi orjinal gibi olmuyor ama boyasını iyi yapan ve dökümü kaliteli malzeme kullanan olursa orjinalden ayırt edilmiyor
Aero tampon ben canlı gördüm ve orjinalden bir farkı yok hemde gayet esnek takmayı bile düşünüyorum

Tabi orjinal gibi olmuyor ama boyasını iyi yapan ve dökümü kaliteli malzeme kullanan olursa orjinalden ayırt edilmiyor
Aero tampon ben canlı gördüm ve orjinalden bir farkı yok hemde gayet esnek takmayı bile düşünüyorum

Aero dersen tamam, bizim burada var zeytinburnunda yapan bir yer, gayet kaliteli.

ama arkadaşa MK2 Leon FR tampon aldık fiber, öndeki araç park halindeyken dokundurmuş, plakalık kısmı kırıldı direk. 700-800TL de para vermiştik o zamanlar.

Aero dersen tamam, bizim burada var zeytinburnunda yapan bir yer, gayet kaliteli.

ama arkadaşa MK2 Leon FR tampon aldık fiber, öndeki araç park halindeyken dokundurmuş, plakalık kısmı kırıldı direk. 700-800TL de para vermiştik o zamanlar.
Ufak dokunmamıştır bence ben ön ekimi kaldırıma sürttüm eşim kaç kere sete çarptı bir kenarı hariç birşey olmadı daha

Geri
Üst Alt