Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Doğuş & Volkan Asker Konvoyu

Konu, 'Organizasyonlar' kısmında aux tarafından paylaşıldı.

1. aux

aux SCW Üyesi

1.852
    7
    38
    Herkese selamlar..
    Son 2 haftadır askerlik organizasyonlarindan yoruldunuz biliyoruz =) tüm katılımlarınız ve destekleriniz için teşekkür ediyoruz.
    Bir klasik haline gelen asker konvoylarımızda scwli dostlarımızı da görmek isteriz diye düşündük ve doğuşla birlikte konvoyumuzu ortak yapmak istedik.

Sınava benimle birlikte giren , üniversiteden arkadaşım/kardeşim Akın'a uzun dönem ısparta komando çıktığı için konvoyumuza onu ve arkadaşlarını da davet edip,yüksek moralle uğurlamak,uğurlanmak istiyoruz.

TOPLANMA YERİ:
    bağdat caddesi üzerinde bostancıyı geçer geçmez sağdaki trafik şubesinin az ilerisindeki otobüs durağinin önünde toplanmaya başlayacağiz,1 şerit otobüs durağini kullaniriz bir de en sağ şeridi kullaniriz böylece toplanma esnasında trafiği aksatmamış oluruz.
    21:30 da konvoy için toplanmaya başlayacağız
    22:00 herkesin gelmiş olması ile birlikte konvoyu düzene oturtup hareket edecek hale gelmeyi planliyoruz
    22:15/22:30 konvoy hareket edecek.
    Bağdat Caddesi / Kalamış / Fenerbahçe /Kadıköy Çevreyolu ayrımından e5 e çıkarak ufak bir e5 show /
    23.45/24.00Ataşehir Kamil koç önünden Akın'ı otobüse bindirip evlere dağılış.

1.Volkan
    2.Doğuş
    3.Aybars
    4.Mert Gilgamesh
    5.Akın
    6.Ömercan
    7.Batu
    8.Can
    9.Cüneyt

devam ettiriniz =)

Vakti olan,gelebilecek ve bize destek olabilecek tüm arkadaşlarımı beklerim..Gelemeyenler hiç canını sıkmasın yanımızda olduğunuzu biliyoruz.

2. aybarsdnr

aybarsdnr SCW Üyesi

2.684
    58
    48
    hatta mümkünse getirebilen yanında Türk bayraklarınıda unutmasınlar

3. cüneyt_cup

cüneyt_cup SCW Üyesi

778
    11
    18
    21,30 da nerde toplanmaya başlancak
    +cüneyt

4. aux

aux SCW Üyesi

1.852
    7
    38
    valla kalamış dedik önce ama kalamışta toplanırsak sanırım sahilyolunda falan konvoy çok kopacak...
    o yüzden bağdat caddesi üzerinde bostancıyı geçer geçmez sağdaki trafik şubesinin az ilerisindeki otobüs durağinin önünde toplanmaya başlayacağiz.

5. cüneyt_cup

cüneyt_cup SCW Üyesi

778
    11
    18
    tamam ozaman yeri bilelimde:)

6. YCO

YCO SCW Üyesi

22.341
    79
    48
    yavrum büyük ihtimalle gelemicem ya da 23 gibi dahil olurum ama toplanma yeri polislerin dikkatini illaki çeker gider ayak canın sıkılmasın sonra..

7. muratcantona

muratcantona SCW Üyesi

973
    1
    18
    yarın aksam ozaman karsılascaz arkadaslar 20 araclık bı konvoyda ben ayarladım bnm yakın bı arkımı askere ugurlıcaz 7.30 -8 .00 gıbı yarın aksam caddebostan s vırajında buluscaz bızlerde olmadı konvoyu bırlestırırız

---------- Post added at 21:09 ---------- Previous post was at 20:49 ----------

belkı o arkadasıda tanırsınız beyaz leonu var LNA57 plakası

8. 24

24 SCW Üyesi

3.413
    179
    63
    Volkan olmak isterdim ama gece çalıştıgım için gelemicem kardeşim artık gönlüm sizlerle...

9. can

can SCW Üyesi

1.360
    2
    38
    kardeşim malesef akşam gelemeyecegımı sölemek istıyorum.kusura bakma lutfen o konvoyda olmayı cok ısterdım ama gunduz erkenden yanına gelırım vedalaşalım..

10. aux

aux SCW Üyesi

1.852
    7
    38
    yanliz bu yağmur nedir ya =(
    yarin akşam da böyle olmamalı =(

Sayfayı Paylaş