Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Doğuş un seat kullanicilarina karşi garantide yapmiş olduğu çifte standardi

Arkadaşlar benimde dsg şanzımanım vites geçişlerinde silkeleme yapıyordu kavrama degişti şimdi düzeldi.fakat şanzımanın artık garanti dışına çıktıgını söylediler.yapılan işlemin garantisi yokmuş.Bu arada ben garantiyi uzatmıştım,acaba iptal mi ettireyim diye düşünüyorum.

Arkadaşlar benimde dsg şanzımanım vites geçişlerinde silkeleme yapıyordu kavrama degişti şimdi düzeldi.fakat şanzımanın artık garanti dışına çıktıgını söylediler.yapılan işlemin garantisi yokmuş.Bu arada ben garantiyi uzatmıştım,acaba iptal mi ettireyim diye düşünüyorum.

yapılan her ıslem garantılı yapılır boyle bır sacmalıkmı varmıs kendı caplarında sacmalıyorlar ıste

Neden garantiden çıksınki anlam veremedim. Sebeb ne söylüyorlar...bunu servis yapmadımı

Geri
Üst Alt