Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Doğuş otodan sorgulatma

Online servis randevusunda Facebook ile bağlan dediğinizde arabanızın modeli, yılı, en son girdiği servis kimin ilgilendiğine dair isim ve telefon bilgilerinin olduğu bir ekran gelmesi lazım.

screenshot20120919at113.png

Yukarısında proforma fatura dediğinizde ise şöyle bir ekranla karşılaşıyorsunuz:

screenshot20120919at113.png

çağrı senin arabada tam servis bakımlıymış

yok hocam olmuyor olsa yazmayız face ilede bağladık yeni kayıtta olduk ama ben daha hiç doğuştan servise girmedim ondan cıkmıyor olabilir mi acaba

Bu konu daha önce de vardı, kendi deneyim ve çıkarımlarım sonucu araç sizin adınıza servise kaydolmadıysa o kayıttan hiçbirşey göremiyorsunuz. Çünkü serviste şu anda aracın motor kodu ve şasi kodu sizin adınıza kayıtlı değil. Aracı servise kaydolacak şekilde(bakım yaptırmak vb.) götürmek şart tahminimce...

lpg takılmış araca bakıyorlar mı doğuş ta çünkü benim birader'de alfa romeo vardı tüp takılı diye derviste bakmadılar.

Geri
Üst Alt