Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Doğuş otodan sorgulatma

Konu, 'Cordoba' kısmında Vakay tarafından paylaşıldı.

1. Vakay

Vakay SCW Üyesi

106
    17
    18
    selamlar bende 2001 seat cordoba signo var.
    gecenlerde esenyurt doğuş otoya jetta bakmaya gitmiştik aradada takas manasında benim arabayı söyledim km si orjnal diye aldım ama bilmiyorum dedim bakalım dediler, 2009 yılına kadar buraya gelmiş servise 85.000km doğru dediler ama ben simdi madem km doğru ve servise oraya gitmiş ozamana kadar doğuştaki geçmişini nasıl alırım bir bedel ödemem gerekli mi ve nereye baş vurmam lazım.

2. Çöllü

Çöllü FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI SCW Üyesi

4.805
    3.977
    113
    Sanıyorum Bi tanıdık filan yoksa size vermezler o bilgileri zira bir diger bakım için saklanıyor bu bilgiler araç plakasına göre

3. platinne

platinne SCW Üyesi

657
    347
    63
    Ben arabamın bir önceki sahibinin TC kimlik numarası dahil olmak üzere serviste yapılan tüm işlem ve ücretlerini görebiliyorum. Aynı sistemi volkswagen'in sitesinde de buldum. Proforma fatura olarak bakarsanız istediğiniz bilgilere ulaşabileceğinize inanıyorum.

Volkswagen

Bunu beğendi. Anıl Fuat Ulkem bunu beğendi.
  4. YEKTA

YEKTA SCW Üyesi

6.736
    2.404
    113
    seatın sitesindede var arabya ne yapılmış 10 liralık faturaya kadar görebiliyorsun

5. Onemetallic

Onemetallic SCW Üyesi

50
    14
    8
    Seat'ın sitesinde neresinde var acaba bilgilendirirseniz sevinirim :)

6. haluk_dongel

haluk_dongel SCW Üyesi

1.086
    215
    63
    yekta abi seat sitesinin neresinde abi bu sorgulama bi acil yardimci olursan seviniriz be abi...

7. Sert@ç

Sert@ç SCW Üyesi

580
    135
    43
    Doğuş otoya ruhsatla gidin en ufak kaydını vermeleri zorunlu :)

8. haluk_dongel

haluk_dongel SCW Üyesi

1.086
    215
    63
    iyi de siteden nasıl öğrenecez benim doğuşa gitmem ayları alır şu anda

9. platinne

platinne SCW Üyesi

657
    347
    63
    Seat'ın sitesinde de, Volkswagen'in sitesinde de online servis randevusu olarak girdiğinizde aracın detaylarına ulaşabiliyorsunuz.

10. Vakay

Vakay SCW Üyesi

106
    17
    18
    online servis randevusundan girdim facebook ile bağlan dedim ama isim ve uyarılar yazan yerlerden başka bir sey yok nereden ulaşıyoruz

Sayfayı Paylaş