Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Doğuş Oto Maslak Baştan Kaybetti...!

Bıraktım abi artık gücüm kalmadı lanet olsun Haram olsun Bogazlarında kalsın bidaha uğramam oraya olur biter... Sırf buna sinirlendigimden ve memurların şerefsizliginden özel plaka almadım ucuk kacık rakamlar istediler tabi dogusla kırışıcaklar seriden plaka aldım lanet olsun dedim...

valla plakayı özel aldım UG diye kendim ilgilendim hoş bedava aldım ama kendim ilgilenmeseydim kendi bedava aldığımdan da alırlardı :D hele 3 harfli istiyosan tabiki uçuk bir rakam isticeklerdir :D boşver özel plakayı arabanı alda sağ sağlim bir sonrakini özel alırsın

Yok yok o lastik işine ayrıca dikkat ettim ben zaten bildigim bişeydi normal stock taki arabalardan bridgestone pirelli leri söküyolar dunlop vs ucuz markalar takıolar. İlk gelen cupralarda Bridgestone Potenza vardı bana şansıma Pirelli gelmiş onu yar etmem tabikide isyan cıkarırım...

---------- Post added at 19:37 ---------- Previous post was at 19:36 ----------

valla plakayı özel aldım UG diye kendim ilgilendim hoş bedava aldım ama kendim ilgilenmeseydim kendi bedava aldığımdan da alırlardı :D hele 3 harfli istiyosan tabiki uçuk bir rakam isticeklerdir :D boşver özel plakayı arabanı alda sağ sağlim bir sonrakini özel alırsın

Aynen kovalamak lazım zaten ilerde 38 e çeviregim için pek dusunmuodum. Tamamen rüşvet ve adamın zoruna gidiyo...

---------- Post added at 19:38 ---------- Previous post was at 19:37 ----------

Sole bısey duydum dogrumu bılmıyorum mesala musterı full fonksıyonlu sıparıs verıyo ama adamlar mahsus atıyorum kol dayama fılan ayrı getıyolar elımızde yoq deyıp parayla satıyolarmıs araba ıcınde bu gecerlıymıs 1 ay fıaln bekletıp fazla para alabılıyolarmıs

Banada aynı şekil gelio bu olay aslı varmı bilmiorum fabrika neden takmıyo olabilirki?
Diger cupralarada harici takıldı bagajında gordum cunki kol dayamasını...

yook rüşvette vermedim :D sevmem rüşveti ben onu onlara vericeğime az daha veririm plakayı alırım zaten :D

ben de gayet cıddyım kı ztaen.

---------- Post added at 20:06 ---------- Previous post was at 20:06 ----------

bu arada ögün deil ogün

Geri
Üst Alt