Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Doğuş Oto dan 2.araç alımı

Konu, 'Görüş, İstek Ve Öneriler' kısmında yagami tarafından paylaşıldı.

1. yagami

yagami SCW Üyesi

125
    17
    18
    Arkadaşlar ilk aracımı (Seat İbiza 2011) doğuş oto dan aldım.Şimdi yine doğuştan bu sefer vw grubu bi araç almayı düşünüyorum.Forumda daha önce okudugum kadarıyla,daha önce den doğuş tan bi araç aldıysanız ikinci alımda hatırı sayılır bi indirim alabilirsiniz gibi bi yazı okumuştum.

Sormak istediğim Doğuş oto dan 2. bir sıfır araç alırsak ne gibi imkanlardan faydalanabiliriz yada bunun bize bir artısı var mı ?

Bir de Doğuş oto eski aracımızı yine sıfır bi araç alırken değerinde satın alır mı ?

2. Çöllü

Çöllü FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI SCW Üyesi

4.805
    3.977
    113
  3. Lejyoner

Lejyoner
    Administrator

8.974
    6.409
    113
    Doğuştan ikinci araba almak sadece doğuş çıkışlı imajından başka bir işe yaramaz..Değerini yinede sahibinden e bakarak kontrol edin derim..

4. mayham85

mayham85 SCW Üyesi

3.915
    47
    48
    filo indirimi bambaska bir olay. yuzde hesaplari var onlarin. belli model yilindan once 3 adet veya daha fazla arac alimindan sonra indirime giriyor. oda %2 %3 civarlarinda kaliyor ciddi bir indirim almak mumkun degil.

5. igci_01

igci_01
    V.İ.P ÜYELİK
    SCW Üyesi

4.522
    1.591
    113
    Bende ilk defa okudum bole birseyi gercekten...ama dogusun indirim yapabilme olasiligi bana cok dusuk gelio..

6. REİS38

REİS38 SCW Üyesi

6.334
    1.469
    113
    2. bir araç için hatrısayılır bir indirim yapılacağını düşünmüyorum filo olayınada sokmazlar bence. sana tavsiyem türkiyenin değişik illerindeki değişik bayileri ara ay sonu kotasını dolduramayan bir bayi bulabilirsen o zaman fiyatlarda 2-3 bin bira aşağı çekebilirsin...

7. serkanreis

serkanreis SCW Üyesi

2.771
    545
    113
    aman dikkat et nasıl olsa devamlı müşteri deyip fiyatı şişirmesinleri...

8. emustafa10

emustafa10 SCW Üyesi

108
    29
    28
    şu anda yüzde 1 gibi bir indirim yapıyorlar eski müşterilerine diye biliyorum

çok fazla bir beklentiniz olmasın

biz golf 4 daha sonra golf 5 araç almıştık sıfır olarak.
    metalik boyayı hediye etmişlerdi.

Sayfayı Paylaş