Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

doğum günü kutlaması ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bonyfood, meyve buketi vs. yardımcı hediyeniz olsun sadece. Sürekli göreceği, baktıkça hatırlayacağı, kalıcı bir hediye gönderin.

Bonyfood, meyve buketi vs. yardımcı hediyeniz olsun sadece. Sürekli göreceği, baktıkça hatırlayacağı, kalıcı bir hediye gönderin.
unutmaki kankacım bonyfood ta çikilatalar şekerler var kızlar ne sever tatlı şeyleri çikilatayı hem çikilata yedikçe mutlu olcak önemli olan mutlu olması deilmi puhaha

aslında İlker abi haklı diyor kalıcı olması lazım bizim kız Hakan abinin tabiriyle çikilata hastası :eek:

gitmen imkansiz bile olsa ben eminim ki o kiz orada acaba bir ihtimal surpriz yapar mi diye dusunuyor. 1 saatligine bile olsa, tum ay parasizliktan surunecek bile olsan en guzeli gitmek. bir opup geri bile donsen o kizin beyaz atli prensi oluverirsin.

gitmen imkansiz bile olsa ben eminim ki o kiz orada acaba bir ihtimal surpriz yapar mi diye dusunuyor. 1 saatligine bile olsa, tum ay parasizliktan surunecek bile olsan en guzeli gitmek. bir opup geri bile donsen o kizin beyaz atli prensi oluverirsin.
:)

kesinlikle katılıyorum yanına gitmek ap ayrı bi duygu kardeşim bak duygu dedim aklıma geldi benimki yine napıcam şimdi 3 gundur ıcıorum bu gun yıne içtiricen bana :)) 35 40 km ötemde ama gidemiyorum yanına:((((

kesinlikle katılıyorum yanına gitmek ap ayrı bi duygu kardeşim bak duygu dedim aklıma geldi benimki yine napıcam şimdi 3 gundur ıcıorum bu gun yıne içtiricen bana :)) 35 40 km ötemde ama gidemiyorum yanına:((((

tamam anliyorum berbat bir duygu da.. icip icip efkarlanmak yerine baska cozumler getir bence.. ayrica niye gidemiyorsun?

seninki daha vahimmiş abi ya :(

Walla en iyisi yanına gidicen güzel bir gün geçircen :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt