Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

doğum günü kutlaması ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

uquR

Kayıtlı Üye
Öncelikle selamlar saygılar abilerim benim kız arkadasım antalyada ona güzel bi doğum günü kutlamak istiyorum fakat yanına gidemiyorum iş okul sınavlar nedeniyle uzaktan uzaga daha önce tecrübe edilmiş güzel bi kutlama Fikri olan varmı ?:D

Valla cicek olayını dedim de çaktırmadan annemin bir sey demesine gerek yok direk kafamda parçalar cicegi dedii puhaha

içinden geçenleri ,sölemek istediklerini güzel bi konuşmayla videoya çek ve cd ye kaydet...güzel bi çiçekle beraber yolla...tabi şansın varsa gitmek en güzeli

Uzaktan uzağa ne tecrübeler var bende:) Ne yaparsan yap yanına gitmiş kadar olmayacak elin boş gitsen bile. Gelemiyorum de süpriz yap en iyisi.

Uzaktan uzağa ne tecrübeler var bende:) Ne yaparsan yap yanına gitmiş kadar olmayacak elin boş gitsen bile. Gelemiyorum de süpriz yap en iyisi.

ilker abi en güzeli o şekilde ama gidemiyorum bakalım kısmetse güzel bir seyler yapmak istiyorum :)
Kuzin aplayada soracam :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt