Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

doğum günü kutlaması ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
1 ay sonra aynı durum benım de olacak ben yanına gıderım de hedıye konusunda karar veremedım:D ugur sen ne aldın:)

abi valla AnKarada Matbaacı bi abim var ben hallediyorum kafana takma dedi o yapacak bir şeyler bakalım ne olacak 14 ocakta daha var ama hayırlısı :)

benim bir fikrim geldi...puhaha bonyfood gönder bence gayet başarılı şeyler var gidemicek gibiysen bunu yapabilirsin...

hakan abi cok güzelmiş :D beni hatırladıkca oturup yer puhaha

hakan abi cok güzelmiş :D beni hatırladıkca oturup yer puhaha
kardeşim şu aralar aşk acısı çekiyorum bende ne fikirler var bi bilsen anlarsın derdimi:) bak bugün yeni bir fikir daha geldi ilker de yanımdaydı bi at bulcaksın beyaz gidiceksin kapısına beyaz atlı prensin geldi aç kapıyı die zili çalcaksın iki ihtimal var : -açar kapıyı sevinç gözyaşlarına boğulur yada - delimi ne die kapıyı suratına kapatırpuhaha ben tepkisini şuan tartamadığım için yapmıorum..

Dip not: At derken Peluş atlar yada oyuncak atlar var büyük onlardan yoksa gerçek deil aman diiimpuhaha

kardeşim şu aralar aşk acısı çekiyorum bende ne fikirler var bi bilsen anlarsın derdimi:) bak bugün yeni bir fikir daha geldi ilker de yanımdaydı bi at bulcaksın beyaz gidiceksin kapısına beyaz atlı prensin geldi aç kapıyı die zili çalcaksın iki ihtimal var : -açar kapıyı sevinç gözyaşlarına boğulur yada - delimi ne die kapıyı suratına kapatırpuhaha ben tepkisini şuan tartamadığım için yapmıorum..

Dip not: At derken Peluş atlar yada oyuncak atlar var büyük onlardan yoksa gerçek deil aman diiimpuhaha

puhahapuhahapuhaha iyice maskara olduk ya :eek:

Yanına gitmen lazım kardeşim kısa ve öz istersen lambo al yine gün gelir kafana kakar bu durumu.

xx

maskara deil kardeşim ben sana alternatif şirinlikler sölüorumm aaa çokk kırıldım...puhaha

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt