Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Doğu ve G.doğu'da LPG Montajı yapan yer ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

LEONISM

Kayıtlı Üye
Herkese merhaba , Van'da kullandığımız 1.6 8v leon'a lpg sistemi yaptırmayı düşünüyoruz. O bölgede işin ehli usta ve firma arıyorum.

Tercihen : Antep - Diyarbakır - Elazığ - Erzurum olursa sevinirim.

Ve yaptıran varsa tahmini bir maliyette bulunabilir mi ?

Herkese merhaba , Van'da kullandığımız 1.6 8v leon'a lpg sistemi yaptırmayı düşünüyoruz. O bölgede işin ehli usta ve firma arıyorum.

Tercihen : Antep - Diyarbakır - Elazığ - Erzurum olursa sevinirim.

Ve yaptıran varsa tahmini bir maliyette bulunabilir mi ?

antep de var..bekleri iki yer sağlam işçilik..hatta tsi lara ilk takan yer türkiyede

antepte var kardeşim hatta geçen hafta bi leona baglattık yarın bilgileri ve memnuniyeti alim sana yazarım

benim dediğim gazikent oto nette sitesi var ve ondan ayrılan almayada yetişen onun eski ustalarından hatta o tsi lara ilk ben bağladım diyor..
teleflex 8v için pahalı gelir 2250 tl rakam'I var.. pahalı derken gerk olmaz bence

burda aradım ben ve konuştum daha önce...

Sorun yaşamayacağı için teleflex diyorum. Bazı araçlar 5500d/d de kesiliyor.

Araçtan çok bi performans beklemiyoruz zaten :). Güvenlik çok daha önemli şu an... Teleflex'in fiyatına çıkmaya gerek yok . 2000 altı tercihimdir. Teşekkür ederim

kardeşim sordum markası brc 1600 tl ye yaptrmş kredi kartına 12 taksit yapıolarmş tsi motorlara bile takyomuş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt