Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Doğuş Oto & Seat Servis Bakım Ücretleri Hk.

dogandursun

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar selam,

Bu sene içinde bakım için yetkili servise giden arkadaşların ödediği ücret ne kadar? Benim aracım 4 yaşında. Geçen sene 700TL civarı bir ücret ödedim yıllık bakım için. Bu sene ne kadar oldu acaba fiyatlar?

Ek bir soru da bakım için değil de örneğin klima problemi için gittiğiniz zaman ödediğiniz ücretler ne kadardı yetkili serviste? Yine bakım maliyetine yakın tutarlar mıdır?

Bilgilendirirseniz sevinirim. İyi akşamlar.

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Arkadaşlar selam,

Bu sene içinde bakım için yetkili servise giden arkadaşların ödediği ücret ne kadar? Benim aracım 4 yaşında. Geçen sene 700TL civarı bir ücret ödedim yıllık bakım için. Bu sene ne kadar oldu acaba fiyatlar?

Ek bir soru da bakım için değil de örneğin klima problemi için gittiğiniz zaman ödediğiniz ücretler ne kadardı yetkili serviste? Yine bakım maliyetine yakın tutarlar mıdır?

Her bakımın kendine göre ücreti var gaz dolumu serviste 200₺ idi en son sorduğumda fakat güncel fiyatını bilmiyorum
Servis yerine iyi bir özel servis yasa usta bulmanızı tavsiye ederim

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

Bugün Erya'daydım. 30000 bakım ücretini sordum 1200 tl civarı dedi kabaca. Buji değişmezse ne kadar olur diye sorduğumda 900 civarı dedi. Ben de filtrelerin fiyatını sordum sadece yağ filtresinin fiyatı normaldi, yağ filtresi ve karter tapası aldım 58 tl ücret ödeyerek ayrıldım.
Klimanızda ne gibi sorun var? Benim klimadan hafif ses geliyordu ve arka hoparlörden ses geliyordu ne hikmetse bugün kesildi ikisi de. Servis inceledi bir şey yok dedi aracı teslim etti.

Bugün Erya'daydım. 30000 bakım ücretini sordum 1200 tl civarı dedi kabaca. Buji değişmezse ne kadar olur diye sorduğumda 900 civarı dedi. Ben de filtrelerin fiyatını sordum sadece yağ filtresinin fiyatı normaldi, yağ filtresi ve karter tapası aldım 58 tl ücret ödeyerek ayrıldım.
Klimanızda ne gibi sorun var? Benim klimadan hafif ses geliyordu ve arka hoparlörden ses geliyordu ne hikmetse bugün kesildi ikisi de. Servis inceledi bir şey yok dedi aracı teslim etti.

Ben de bu hafta Esenyurt Doğuş’a fiyat sordum genel bakım için. 1050 TL fiyat verdiler. Bu çok fazla geldi bana geçen seneye göre.. 700 küsür vermiştim geçen sene.

Klima soğutmuyor nedendir anlamadım. Sıcak havada sorun yok ama soğuk hava vermiyor klimam şuan.

Her bakımın kendine göre ücreti var gaz dolumu serviste 200₺ idi en son sorduğumda fakat güncel fiyatını bilmiyorum
Servis yerine iyi bir özel servis yasa usta bulmanızı tavsiye ederim

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

Sizin gibi düşünüyorum ben de. Yoksa maliyetlere baktığımız zaman üstesinden kolay gelinecek rakamlar değil ne yazık ki...

Arkadaşlar selam,

Ben Bosch servisine gittim 3 hafta önce. Yağı dışarıdan kendim aldım. Filtreler onlardan , 300 lira aldılar.
Ben de mobil 1 esp 130 liraya aldım.
450 liraya geldi bana.
Buji değişmedim bu arada...

Benim aracın modeli 2012... yetkili servisi aradım 5 yaş üstü olduğu için 600 lira fiyat verdiler. Bundan çok değil en fazla 6-7 ay önce gene yetkili serviste 350 liraya bakımını yaptırmıştım eve dönüş kampanyasından yararlanarak.

Şimdi fiyatları arttırmışlar...

Rutin bakım yaptıracaksanız gidin dışarıda yaptırın derim ben. Ekstra bir şey yaptıkları yok. 500 lira hatta daha fazlası cebinizde kalsın.

Merhabalar,

1 temmuz'da Kayseri Aykan Seat Servis'te 15 bin bakımı için 840 tl ödedim.

Ben Bosch servisine gittim 3 hafta önce. Yağı dışarıdan kendim aldım. Filtreler onlardan , 300 lira aldılar.
Ben de mobil 1 esp 130 liraya aldım.
450 liraya geldi bana.
Buji değişmedim bu arada...

Benim aracın modeli 2012... yetkili servisi aradım 5 yaş üstü olduğu için 600 lira fiyat verdiler. Bundan çok değil en fazla 6-7 ay önce gene yetkili serviste 350 liraya bakımını yaptırmıştım eve dönüş kampanyasından yararlanarak.

Şimdi fiyatları arttırmışlar...

Rutin bakım yaptıracaksanız gidin dışarıda yaptırın derim ben. Ekstra bir şey yaptıkları yok. 500 lira hatta daha fazlası cebinizde kalsın.
Bosch servislerinden memnunmusunuz? Benimde niyetim bundan sonra aracın bakımını bosch servislerinde yaptırmak aracın her tarafı zaten elektronik bu servislerde Alman kökenli olduğu için bizim araclara daha iyi hizmet verecekleri kanaatındayım.Aynen sizin yaptığınız gibi yağımı kendim götürürüm.Diğer parçalarıda onlardan tedarik ederim.Bilgilendirmeniz için tekrar teşekkür ederim.Kazasız belasız günler dilerim.Saygılar

30000 dizel filtreler felan 1050 kartal dogus oto

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Geri
Üst Alt