Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Doğuş Oto-Park Sensörü

Can F.

Kayıtlı Üye
Merhabalar, umarım konuyu doğru yere açmışımdır..

Bildiğiniz gibi 1.2 Leon mk3 'lerde hemen hemen aranan her özellik olmasına rağmen hayret vericidir ki arka park sensörü bulunmuyor.Belki herkes için olmazsa olmaz bir özellik değildir bu ama açıkçası ben biraz aramaya başladım.
Uzun araştırmalar sonucu dışarda her ne kadar ucuz ve kaliteli sensör satan ve takan yerler bulsamda, aracın garanti dışı kalmasından korkarak Tekirdağ - Çorlu -Çalışkan Oto'yu her zamanki gibi arayarak fiyat aldım. Herzamanki gibi diyorum çünkü 3 haftadır düzenli olarak arayıp fiyat alıyorum :)
Bugün itibarı ile aldığım bilgiye göre geçen hafta 300 TL olan bip bip öten sensör bugün 500 lira olmuş.(Teşekkürler doğuş oto :mad: ) 300'ken sırf garanti bozulmasın diye acaba taktırsam mı dediğim sensörü bugün itibari ile kesinlikle dışarda taktırma kararı aldım. Çorlu'da güvendiğiniz biryer varsa ve yardımcı olabilirseniz çok sevinirim..

Son düzenleme:
  • Beğen
Reaksiyonlar: goku
Merhabalar, umarım konuyu doğru yere açmışımdır..

Bildiğiniz gibi 1.2 Leon mk3 'lerde hemen hemen aranan her özellik olmasına rağmen hayret vericidir ki arka park sensörü bulunmuyor.Belki herkes için olmazsa olmaz bir özellik değildir bu ama açıkçası ben biraz aramaya başladım.
Uzun araştırmalar sonucu dışarda her ne kadar ucuz ve kaliteli sensör satan ve takan yerler bulsamda, aracın garanti dışı kalmasından korkarak Tekirdağ - Çorlu -Çalışkan Oto'yu her zamanki gibi arayarak fiyat aldım. Herzamanki gibi diyorum çünkü 3 haftadır düzenli olarak arayıp fiyat alıyorum :)
Bugün itibarı ile aldığım bilgiye göre geçen hafta 300 TL olan bip bip öten sensör bugün 500 lira olmuş.(Teşekkürler doğuş oto :mad: ) 300'ken sırf garanti bozulmasın diye acaba taktırsam mı dediğim sensörü bugün itibari ile kesinlikle dışarda taktırma kararı aldım. Çorlu'da güvendiğiniz biryer varsa ve yardımcı olabilirseniz çok sevinirim..

@KİREÇ @WildlesS sana yardımcı olur

yeni gördüm kusura bakma
sensör işi kolay hallederiz...

@WildlesS yardımlarıyla bu Cumartesi taktırıyorum. Çok ilgilendi sağolsun. Çok teşekkürler İsmail :)

@WildlesS yardımlarıyla bu Cumartesi taktırıyorum. Çok ilgilendi sağolsun. Çok teşekkürler İsmail :)
Nedemek dostum bize ve sozumuze guvendiginden dolayi ben tesekkur ederim en ufak bi sikayetinde haber vermn ytrli ☺️ umarim istedgin gbi olmustur!..
[doublepost=1451078954,1451078685][/doublepost]
park sensöründen dolayı garanti dışı mı kalıyormuş araç?
Yo kalmaz dogukan ama insan araci sfr alinca dusunmuyoda degil servis Turkiye de olunca malum hmn bi giciklik ararlar geri vites ampulun kesse ariza isigin yanicak hliyle hani bilmeyen veya dalginligina gelen biri ilk gidecegi yer servis olacaktir ve park sensorleri servisin kozu olucaktir en basitinden ampul degeri 10 tl oysaki

Geri
Üst Alt