Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Doğuş Oto Maslak Baştan Kaybetti...!

bu doğuşta yaşanan ilk saçmalık diil son da olmıcak . Sonuna kadar git dicem ugraştığınla kalcaksın boş yere sinir stres. insanın içine sindirmiyolar 50 milyara araba alıyosun yaşadığın olaya bak . At kardeşim heryere mail at senin canın sıkıldıysa sana bu lafları diyen adamların da canı sıkılsın . bi site açsan doğuş otoya şikayet için kaç yazı gelir tahmin bile edemiyorum . Bana müşteri temsilcisi şikayetimi iletince o zmn bizden diil gidip bmw fln alın demişti madem memnun diilsiniz die :) 5.5 milyara body kit satmaya kalkştı servis müdür de . aramızda kalsın özel indirim yaptırdım dedi bide :) acaba audi sattıklarına da böle davranıyolarmı çok merak ediyorum.

Şerefsizlik işte...

---------- Post added at 21:31 ---------- Previous post was at 21:30 ----------

Doğuşu ne sanıyodunda yakıştıramadınki burakcıgım cok iyi mukemmel harika işciligi olan bi kurummu sanıyodun sen yoksa :)

---------- Post added at 21:32 ---------- Previous post was at 21:31 ----------

Konu dağılmasın diye sana bişey demiyorum Velahavle diyorum... Susuyorum...
puhahahahaha

Şerefsizlik işte...

---------- Post added at 21:31 ---------- Previous post was at 21:30 ----------

Doğuşu ne sanıyodunda yakıştıramadınki burakcıgım cok iyi mukemmel harika işciligi olan bi kurummu sanıyodun sen yoksa :)

---------- Post added at 21:32 ---------- Previous post was at 21:31 ----------
Yoo Tam tersine :)Çok şikayet var çoookk Milleti soymaya çalışıyo 1 liraya getirdiği parçayı 3 liraya satıyo+sattırıyo..:)

Konu dağılmasın diye sana bişey demiyorum Velahavle diyorum... Susuyorum...

Yoo Tam tersine :)Çok şikayet var çoookk Milleti soymaya çalışıyo 1 liraya getirdiği parçayı 3 liraya satıyo+sattırıyo..:)

bu doğuşta yaşanan ilk saçmalık diil son da olmıcak . Sonuna kadar git dicem ugraştığınla kalcaksın boş yere sinir stres. insanın içine sindirmiyolar 50 milyara araba alıyosun yaşadığın olaya bak . At kardeşim heryere mail at senin canın sıkıldıysa sana bu lafları diyen adamların da canı sıkılsın . bi site açsan doğuş otoya şikayet için kaç yazı gelir tahmin bile edemiyorum . Bana müşteri temsilcisi şikayetimi iletince o zmn bizden diil gidip bmw fln alın demişti madem memnun diilsiniz die :) 5.5 milyara body kit satmaya kalkştı servis müdür de . aramızda kalsın özel indirim yaptırdım dedi bide :) acaba audi sattıklarına da böle davranıyolarmı çok merak ediyorum.

Gırtlagına kadar tok satıcı işte...

sakin beyler..

valla safa son derece haklısın artık suyunu cıkarmıslar
o gecen attıkları mail şaka mı degıl mı bılemem de bu harbiden şaka olmuş

sakin beyler..

valla safa son derece haklısın artık suyunu cıkarmıslar
o gecen attıkları mail şaka mı degıl mı bılemem de bu harbiden şaka olmuş

Dediğin gibi özgür bu tam öyle oldu rezillik diz boyu...
Mesajlarımıda silmişsin bu arada ama neyse...

Skma canını kardesim gecer buda hayirlisiyla ozel plaka alicam bende Dou bakalım ne yapmam gerekiyor...

Skma canını kardesim gecer buda hayirlisiyla ozel plaka alicam bende Dou bakalım ne yapmam gerekiyor...

Sağol kardeşim :) Valla özel plaka için bol para bayılman lazım tabi bide şans lazım istediğin plaka için. Memurlar cok alçakca davrandılar ve fiyat çektiler bana ben seriden aldım...

Geri
Üst Alt