Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Doğuş Oto Kartal Seat Yetkili Servis hırsızlığı

burkyno

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar merhaba,
25 mayıs 2019 tarihinde aracımı yıllık bakım için götürdüğüm Doğuş Oto Kartal Seat yetkili servisine, aracımın içinde bulunan bozuk paralar var birkaç aksesuar çalınmıştır. Şikayette bulundum ama birşey çıkmadı.
Hırsızlığın olduğu yerde araç bakımı veya tamiri ne kadar güvenli olur kararını siz verin, ben çok pişman oldum bir daha yetkili servise götürmeyeceğim. Yapılan işlemlerin gerçekten yapıldığını düşünmüyorum.

Öncelikle çok geçmiş olsun bu zamana kadar hep doğuşta yaptırdım ılk defa duydum böyle bir şeyi ...

Arkadaşlar merhaba,
25 mayıs 2019 tarihinde aracımı yıllık bakım için götürdüğüm Doğuş Oto Kartal Seat yetkili servisine, aracımın içinde bulunan bozuk paralar var birkaç aksesuar çalınmıştır. Şikayette bulundum ama birşey çıkmadı.
Hırsızlığın olduğu yerde araç bakımı veya tamiri ne kadar güvenli olur kararını siz verin, ben çok pişman oldum bir daha yetkili servise götürmeyeceğim. Yapılan işlemlerin gerçekten yapıldığını düşünmüyorum.

Geçmiş olsun bu durum çok kötü ben de birkaç defa aracımı bırakmak zorunda kaldım araçta birçok değerli eşya vardı birşey olmadı araç temizlenmiş ise belki o arada toplanmış olabilir
Fakat ne olursa olsun servisin böyle bir şikayete kayıtsız kalması çok can sıkıcı bir durum yani beni öyle bir cevap vermesini isterim ki içimde şüphe kalmasın
Her yerde kamera olan bir durum yani gerekirse göstermesini beklerim

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

Arabamdaki ön kamerayı söküp içeri aldılar. Arka kamerayı geç fark etti. Oda servis içinde kayıt yapmış bütün tümseklerde transit geçiyo arkadaş en son lifte alırken fark edip onunda söketini söküyor. Bir daha bende gitmem

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Arabamdaki ön kamerayı söküp içeri aldılar. Arka kamerayı geç fark etti. Oda servis içinde kayıt yapmış bütün tümseklerde transit geçiyo arkadaş en son lifte alırken fark edip onunda söketini söküyor. Bir daha bende gitmem

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

buda fenaymış, bilgi için teşekkürler

...

Moderatör tarafında düzenlendi:
Geri
Üst Alt