• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Doğuş Oto Kartal Seat Yetkili Servis hırsızlığı

burkyno

Kayıtlı Üye
İsim
Burak Topcu
Nereden
İstanbul
Araç
Leon 1.4 EcoTSI FR
Plaka
34 SC 2742
Arkadaşlar merhaba,
25 mayıs 2019 tarihinde aracımı yıllık bakım için götürdüğüm Doğuş Oto Kartal Seat yetkili servisine, aracımın içinde bulunan bozuk paralar var birkaç aksesuar çalınmıştır. Şikayette bulundum ama birşey çıkmadı.
Hırsızlığın olduğu yerde araç bakımı veya tamiri ne kadar güvenli olur kararını siz verin, ben çok pişman oldum bir daha yetkili servise götürmeyeceğim. Yapılan işlemlerin gerçekten yapıldığını düşünmüyorum.

matrak29

Kayıtlı Üye
İsim
kaan
Nereden
İstanbul
Araç
Leon 1.6 TDI Style
Plaka
34RT4013
Öncelikle çok geçmiş olsun bu zamana kadar hep doğuşta yaptırdım ılk defa duydum böyle bir şeyi ...

memet_one

VİP Üye
Administrator
İsim
mehmet
Nereden
Kocaeli
Araç
Ateca 1.6 TDI Style
Plaka
41 YZ 518
Arkadaşlar merhaba,
25 mayıs 2019 tarihinde aracımı yıllık bakım için götürdüğüm Doğuş Oto Kartal Seat yetkili servisine, aracımın içinde bulunan bozuk paralar var birkaç aksesuar çalınmıştır. Şikayette bulundum ama birşey çıkmadı.
Hırsızlığın olduğu yerde araç bakımı veya tamiri ne kadar güvenli olur kararını siz verin, ben çok pişman oldum bir daha yetkili servise götürmeyeceğim. Yapılan işlemlerin gerçekten yapıldığını düşünmüyorum.
Geçmiş olsun bu durum çok kötü ben de birkaç defa aracımı bırakmak zorunda kaldım araçta birçok değerli eşya vardı birşey olmadı araç temizlenmiş ise belki o arada toplanmış olabilir
Fakat ne olursa olsun servisin böyle bir şikayete kayıtsız kalması çok can sıkıcı bir durum yani beni öyle bir cevap vermesini isterim ki içimde şüphe kalmasın
Her yerde kamera olan bir durum yani gerekirse göstermesini beklerim

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

fr_act

Kayıtlı Üye
İsim
Ferhat
Nereden
İstanbul
Araç
Leon 1.4 EcoTSI FR
Arabamdaki ön kamerayı söküp içeri aldılar. Arka kamerayı geç fark etti. Oda servis içinde kayıt yapmış bütün tümseklerde transit geçiyo arkadaş en son lifte alırken fark edip onunda söketini söküyor. Bir daha bende gitmem

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

burkyno

Kayıtlı Üye
İsim
Burak Topcu
Nereden
İstanbul
Araç
Leon 1.4 EcoTSI FR
Plaka
34 SC 2742
Arabamdaki ön kamerayı söküp içeri aldılar. Arka kamerayı geç fark etti. Oda servis içinde kayıt yapmış bütün tümseklerde transit geçiyo arkadaş en son lifte alırken fark edip onunda söketini söküyor. Bir daha bende gitmem

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
buda fenaymış, bilgi için teşekkürler

Üst Alt