Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Doğuş Oto Esenyurt

aracımı doğuş esenyurttan aldım oldukça memnun kalmıştım çiçeklerle üstünde kırmızı brandayla falandı araba geldiğimde yine çiçekle falan uğurladılar çok hoşuma gitmişti dedim artık hep buraya getiririm. ama sonrasında egsoz ucu taktıırıcaktım sanayiden doğuş esenyurda gidip sordum takıcam haberiniz olsun diye:D bana manifolda kadar garanti dışı dediler tmm dedim takmadım... sonra altura gittim aynı şeyi sordum ne alakası var altı üstü uç garanti dışı kalmaz dediler... 1500 2000 km arasında antifreze suyu eksiltti araba işte sölediklerine göre normalmiş hava kalmş içinde sonra çekmiş suyu normal seviyeye ulaşmş ama sıvı normalin aşağısında e dedim doldurun o zaman doldururz ama ücretli dediler 15 lira istediler sinirlendim çıktım altura gittim beni aracımla beraber servis katına sokup bir güzel muhabbet ettiler hiç kayıt bile ettirmeden aracı silecek suyuna kadar doldurdular antifreze paralı mı dediğimde de bana " herşey para mı ya iki damla sıvı" dediler aynen... o yüzden satış konusunda esenyurt çok iyi (alturda benimle bazı konularda iddalaştıkları için inadımdan almamıştım) ama servis konusunda acımasızlar bence...

abi butun gun yanındaydım aracının triger falan değişiyomuş galiba 1 haftaya yakındır da ordaymış bilgisini aldım :D

herşey yolunda ahmedim sorun yok bir parça bekleniyormuş rahat ol dostum maşallah aracına bu arada ...

umarım deli çağlarım ikna olmuştur araba maşallah taşşşşşş gibi taşşşş, ... rahat olsun manuelden dsg ye geçmek alışmak gerektirir ...

dogus esenyurt bir numaradir bnm icin arabami oradan aldim eski arabamin son demlerini de orada yasadim :) cok memnundum bi zaman bulup gidemedim bende bnmde gitmem gerek husseyin abi cagirdi bu hafta gel diye yarin gidicem insallah bi aksilik cikmassa

dogus esenyurt bir numaradir bnm icin arabami oradan aldim eski arabamin son demlerini de orada yasadim :) cok memnundum bi zaman bulup gidemedim bende bnmde gitmem gerek husseyin abi cagirdi bu hafta gel diye yarin gidicem insallah bi aksilik cikmassa

bugun zafer abiye de soyledım gelıcek cenk abide ama musait olmadın heralde :)

Geri
Üst Alt