Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Doğuş Ankara Ocakta Seat Satışına Başlıyor(muş)!

Satarken ilana Doğuş bakımlı yazıyorsun =)

Benim için servis kayıtlı vs. olması bişey ifade etmez araç alırken.
Ustalarıma gösteririm, al derlerse alırım.
Ben arabamı alırken Doğuş Otomotiv'den boya yoktur raporuyla aldım.
Sanayide ustama götürdüm, sol arka çamurlukta lokal boya çıktı. Bir de aynanın altında 3cm uzunluğunda kıl kadar genişlikte bir yer zımparalanıp üstten boya tıslanmış çıktı.
Hele bir de bu forumda insanların Doğuş'tan neler çektiğini okudukça, araç alırken Doğuş'a mı güvenicem :)
Hiç bir yetkili servise güvenmem. Doğuş en güvenmediğim :)

servisi olup satışı nası olmaz yahu.. :)

yiğit Gaziantep de şahintaş da sedece servis var seat satış yok..sadece vw satıyorlar..niye diye sorduğumda..doğuş satışı elimizden aldı adana ve kahraman maraş a verdi dediler:confused::confused:

Markaların prestiijini kullanıyolar sadece kendileri bi çaba vermiyolar doğuş klasiği bu....

Markaların prestiijini kullanıyolar sadece kendileri bi çaba vermiyolar doğuş klasiği bu....

Kesinlikle.
Hele hele o satıştaki adamlar kendini VW'nin, Audi'nin sahibi zannediyolar. Hani kimse onlar, gelen müşteriyi beğenmiyo adam.

Benim için servis kayıtlı vs. olması bişey ifade etmez araç alırken.
Ustalarıma gösteririm, al derlerse alırım.
Ben arabamı alırken Doğuş Otomotiv'den boya yoktur raporuyla aldım.
Sanayide ustama götürdüm, sol arka çamurlukta lokal boya çıktı. Bir de aynanın altında 3cm uzunluğunda kıl kadar genişlikte bir yer zımparalanıp üstten boya tıslanmış çıktı.
Hele bir de bu forumda insanların Doğuş'tan neler çektiğini okudukça, araç alırken Doğuş'a mı güvenicem :)
Hiç bir yetkili servise güvenmem. Doğuş en güvenmediğim :)

Anlamayana öyle değil =) Boyasına nerde baktırabilirim bu arada kıllandım şimdi.

Emre'de yarcımı olabilir bu konuda. Onun çevresi daha geniş hatta birsürü Usta'ya baktırabilirsin. Naci Abi'nin dükkandan 3-4 sokak aşşağıda diğer tarafta Tekışık Boya dükkanın ismi.

Geri
Üst Alt