Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Doğalgazli seat leon tgi

Koyarım benzinimi basarım gaza aga... benim aklım sarmaz LPGymiş CNGymiş... :) :drag

kafadan fabrikadan lpgliçıkan bir araç benimiçin hep cazip olur kesinlikle alınabilir ama bizim gbi 3. dünya ülkelerine benzinli motor yakışır sonradan lpg uygulatırız biz daha güvensiz olsun diye bizim insanımız değersizdir

kafadan fabrikadan lpgliçıkan bir araç benimiçin hep cazip olur kesinlikle alınabilir ama bizim gbi 3. dünya ülkelerine benzinli motor yakışır sonradan lpg uygulatırız biz daha güvensiz olsun diye bizim insanımız değersizdir

fabrika cıkışı gazda hikaye cunkü araç sıfır geliyor atıyorum brc gidiyor takılıyor alsana fabrika cıkışı deniliyor

fabrika cıkışı gazda hikaye cunkü araç sıfır geliyor atıyorum brc gidiyor takılıyor alsana fabrika cıkışı deniliyor
ya fabrikanın hangi lpg sistemiyle anlaşmış olması beni ilgilendirmiyor seat yeniden bir lpg sistemi üretmek zorunda değil mesela dediğiniz gibi tüm sistemi brc den alabilir ama tüm sistem tıpkı benzin sistemi gibi döşemelerin altından giden tüpün kendisi bagajın orda gizli ve yalıtımlı aynı yukarıdaki resimdeki gibi olursa 10 numara...ancak burda chevrroletin yaptığı gibi araba bayiye gelip burda bir lpgciye taktırılıp al sana garantili lpg li araç denilen lpgli araçlardan bahsetmiyorum

Ben yanliş anlamişim o zaman haklisin tabi bende 2000 doğan slx vardi onda tüp ve istetme ayri yerlerde idi o zaman oldu ise bu zaman da olur tabi daha sağlikli olur hatta o yakit koyma yerini bende düşünmüştüm ama muayeneden geçmez diye yapmadilar

Ben yanliş anlamişim o zaman haklisin tabi bende 2000 doğan slx vardi onda tüp ve istetme ayri yerlerde idi o zaman oldu ise bu zaman da olur tabi daha sağlikli olur hatta o yakit koyma yerini bende düşünmüştüm ama muayeneden geçmez diye yapmadilar
aynı zamanda bunlar lpg li diyoruz ancak bunlar aslında sıkıştırılmış doğal gaz olarak bilinen CNG sistemli arabalar yani aslında doğalgazile çalışacak sistemler.ancak lpg de koyabilirsiniz çalışıyor.Yani bizim ülkemizde petrol bayilerinde lpg gibi doğalgaz bölümüde olsa bu arabalara doğalgaz doldurulacaktı.onunda m3 fiyatı 1 lira yani zamanında lpg fiyatı gibi.mesela ankaradaki büyük halk otobüsleri doğalgazla çalışıyor.co2 salınımı sıfıra yakın ve tüketim çok az ve motor daha sessiz.ancak sadece kendilerinin son durağında var dolum yeri bu yayılsa ve bu araçlar gelse depo gene yıllar öncekindeki gibi 50 liraya dolup 400-450 km gidilecek

aynı zamanda bunlar lpg li diyoruz ancak bunlar aslında sıkıştırılmış doğal gaz olarak bilinen cng sistemli arabalar yani aslında doğalgazile çalışacak sistemler.ancak lpg de koyabilirsiniz çalışıyor.yani bizim ülkemizde petrol bayilerinde lpg gibi doğalgaz bölümüde olsa bu arabalara doğalgaz doldurulacaktı.onunda m3 fiyatı 1 lira yani zamanında lpg fiyatı gibi.mesela ankaradaki büyük halk otobüsleri doğalgazla çalışıyor.co2 salınımı sıfıra yakın ve tüketim çok az ve motor daha sessiz.ancak sadece kendilerinin son durağında var dolum yeri bu yayılsa ve bu araçlar gelse depo gene yıllar öncekindeki gibi 50 liraya dolup 400-450 km gidilecek

o zaman bina girişindeki doğalgaz kutusuna bi vana takalim doldur doldur gez

o zaman bina girişindeki doğalgaz kutusuna bi vana takalim doldur doldur gez
yani bir bakıma eskiden babasının telefonundan kendine kontor atan çocuklar gibi evin gazından da çalarız artık babalar nie eve bu akdar çok fatura geliyor diye hayıflanırlar ama anlarlarsada işimiz zorlaşırdı:)

Geri
Üst Alt