Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Doğuş otodan sorgulatma

Vakay

Kayıtlı Üye
selamlar bende 2001 seat cordoba signo var.
gecenlerde esenyurt doğuş otoya jetta bakmaya gitmiştik aradada takas manasında benim arabayı söyledim km si orjnal diye aldım ama bilmiyorum dedim bakalım dediler, 2009 yılına kadar buraya gelmiş servise 85.000km doğru dediler ama ben simdi madem km doğru ve servise oraya gitmiş ozamana kadar doğuştaki geçmişini nasıl alırım bir bedel ödemem gerekli mi ve nereye baş vurmam lazım.

Sanıyorum Bi tanıdık filan yoksa size vermezler o bilgileri zira bir diger bakım için saklanıyor bu bilgiler araç plakasına göre

Ben arabamın bir önceki sahibinin TC kimlik numarası dahil olmak üzere serviste yapılan tüm işlem ve ücretlerini görebiliyorum. Aynı sistemi volkswagen'in sitesinde de buldum. Proforma fatura olarak bakarsanız istediğiniz bilgilere ulaşabileceğinize inanıyorum.

Volkswagen

seatın sitesindede var arabya ne yapılmış 10 liralık faturaya kadar görebiliyorsun

Seat'ın sitesinde neresinde var acaba bilgilendirirseniz sevinirim :)

Doğuş otoya ruhsatla gidin en ufak kaydını vermeleri zorunlu :)

Seat'ın sitesinde de, Volkswagen'in sitesinde de online servis randevusu olarak girdiğinizde aracın detaylarına ulaşabiliyorsunuz.

online servis randevusundan girdim facebook ile bağlan dedim ama isim ve uyarılar yazan yerlerden başka bir sey yok nereden ulaşıyoruz

Geri
Üst Alt