Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Doğuş oto MAslak hakkında...

Akrep6153

Kayıtlı Üye
arkadaşlar geçenlerde doğuş oto maslağa gittim bi problem yüzünden,problemi hallettikten sonra aracı yıkamalarını rica ettim neyse aracı yıkamışlar aldım çıktım.Bugün farkettiğim ise arabanın her yeri fırça izi.Sizce böyle birşey mümkün olabilirmi doğuş oto fırçamı vuruyor araçlara hiç yıkatan varmı acaba orda?

şikayetini yap tespitini yaptır , boya koruma pasta cila vs bişi hediye etmeleri gerekir , ağlamayana meme yok :)
geçmiş olsun bu arada.

servis kısmı araca fırça vurmuyo..sadece tazikli su tutuyo ....ama 0 arabaların istiflendiği yere yolladılarsa o zaman fırça vurmuşlardır

bende sanmıyorum fırça vurucaklarını..

Cogu servisteki showroomdaki araclarda ince ince cizijlere rastliyorum sordugumdada firca vurmuyoruz cevabini aliyorum bence araclari bezle tozlari alinsin diye silerken ciziyorlar

Geri
Üst Alt