Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

DNS Crypt ( DNS Şifreleme )

Konu, 'İnternet Paylaşım' kısmında SaLvia tarafından paylaşıldı.

1. SaLvia

SaLvia SCW Üyesi

275
    118
    43
    canım sıkıldı saat sabahın 4 ü bende yola cıkmadan önce ufak bi paylaşımda bulunup arkadaslarımı biraz sevindireyim dedim :)

DNS şifrelemek
    bu internette heryerde gezen 8.8.8.8 208.67.222.222 4.4.2.2 gibi dns servislerinin bir çok kullanıcı tarafından artık kullanılmaya başlamasıyla
    servis sağlayıcılarda artık trafik akışını da filtrelemeye başladılar hiç bir filtreleme seçeneğiniz olmamasına rağmen aktif olan web sayfalarına zamanla ulaşamanız dikkatinizi çekmiştir
    bunların çözümü için bir çok yöntem bulunmakta proxy sunucular web üzerinden hidemyass kıçımı gizle gibi garip gurup güvenliği belli olmayan abuk subuk şeyler bulunmakta.
    benimde burada paylaşmak istediğim hem sizin güvenliğinizi sağlamak amaçlı hemde bir nevi görünmez olmanızı sağlayacak ve internet bant genişliğinizden ödün vermeden kullanmanızı sağlayacak bir progr*****.

DNS Crypt

DNSCrypt

windows ve mac kullanıcıları için yazılmıs bir program
    sadece kuruyorsunuz ve gerisine karışmıyorsunuz
    havaalanı cafe restoran gibi yerlerde de DNScrypt over TCP / 443 ü işaretlerseniz güvenliğinize daha da katkıda bulunmuş olursunuz...

google amcadan da yardım alabilirsiniz...

https://www.google.com.tr/search?q=...LRtAak2YDQBg&ved=0CBcQpwUoAQ&biw=1600&bih=777

freesezar ve ceycey11 bunu beğendi.
  2. RedLine

RedLine SCW Üyesi

4.853
    1.283
    113
    Paylasim icin tesekkurler. Yararli

Bunu beğendi. SaLvia bunu beğendi.
  3. hocin

hocin SCW Üyesi

189
    87