Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Dizelin Tork Patlamasına Kanıp Uçak Sananlara..

Arkadas ya pc acikti yazmis girip kasinio :D
Abi bu arada tampon falan 10 numara olmus gule gule kullan bole bir araca sahip sayili 1.2 kullanicilarindansin.Fuar gunu sana 17 jant almayi dusundugumu soledigimde kasarmi arabayi diye sordugumda bana kis kis gulup bende 18 var demeni hic unutamiyorum:)

Abi bu arada tampon falan 10 numara olmus gule gule kullan bole bir araca sahip sayili 1.2 kullanicilarindansin.Fuar gunu sana 17 jant almayi dusundugumu soledigimde kasarmi arabayi diye sordugumda bana kis kis gulup bende 18 var demeni hic unutamiyorum:)

Hakikaten Onur Bindim Burağın arabasına çok şık maaşallah:) Gidişide çok iyi Tabi paso 160 la gitmekten araba açılmış durmuyor yerinde gaz istiyor sürekli:eek:key:

Hakikaten Onur Bindim Burağın arabasına çok şık maaşallah:) Gidişide çok iyi Tabi paso 160 la gitmekten araba açılmış durmuyor yerinde gaz istiyor sürekli:eek:key:
Sitede en stock a yakin leon kullanan ben kaldim galiba selcuk abi su okulu bitirip ise girmem lazim biran once dumenden cam filmlerim ve piano black kaplamalarimla avutuyorum kendimi:)her bide paspasi unutmamak lazim bagajdaki:)

Eyvallah kardeşim ben 18'leri çatıya attım kış geldi malum 18 jant'a kış lastiği bulmak zor bulsakta çok pahalı olur diye 16'ları taktım bende ilk baharda tekrar takacam :) inş güzel bi işe girer sende yaz kış kafana göre yaparsın

Sürekli istanbul - sakarya açıldı valla araba :)

Sitede en stock a yakin leon kullanan ben kaldim galiba selcuk abi su okulu bitirip ise girmem lazim biran once dumenden cam filmlerim ve piano black kaplamalarimla avutuyorum kendimi:)her bide paspasi unutmamak lazim bagajdaki:)

İnşallah Gönlüne Göre olur ONUR.. Dümenden Deme Ben Cam Filmini sevdim de O arkadakini sök gitsin onu takacağın kadar bi spoyler yapalım arabaya arka tarafı kendine getirsin:eek:key:

Kayseride denenen araç sanırım 177lik. Techte konusu dönmüştü.

Dizel ve benzinli arasında istediği kadar tork olsun beygirler aynıysa benzinli devir çevirebildiği için hep alır.

Bmw'nin 184hp lik motorunu her zaman ayrı bir yere alırım GT kısa şanzımanı sayesinde öne geçsede 200 sonrası 3.20d yetişip öne geçiyor :)

184'lük motor cidden it gibi gidiyor ona kimse laf etmesin. Roccolar filan kolay tutunamaz :)
Ama teknik veride gösterdiği gibi gitmiyor orası doğru. :)

Dizelin torkuna kanıp atan tutan çok oluyor :)

Geri
Üst Alt