Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

dizelde karton taktiği

kıvanc yanlış hatırlıyor olabılırım ama webastoda ön motor ısıtıcısı dıye bırsey vardı galıba motor sogutma suyunu sen araca gelmeden ısıtıyor.ıstersen ara konus

kalorifer kullanımı ısınmayı hatrı sayılır miktarda yavaşlatıyo..

kıvanç kafan çalışıyor senin ama biraz geç olmuş sanki :p Fordçu seni:)

Tehlikeli, ayrıca motor suyu ilk başta radyatörden dönmez, termostat açana kadar kapalı çevrimde yani sadece motor bloğu içinde döner, radyatörden su çevrimine başlayınca zaten motor ısınmış demektir. Piston-subap kestane kebap olmadan tdci motorundan bu tip kağıtları uzak tut derim.

kiwancc ben ne diyim sana ya :) lutfen uyeligini silermisin forumdan :) cik gitt : ) ahahahahahahahahahaha

Tehlikeli, ayrıca motor suyu ilk başta radyatörden dönmez, termostat açana kadar kapalı çevrimde yani sadece motor bloğu içinde döner, radyatörden su çevrimine başlayınca zaten motor ısınmış demektir. Piston-subap kestane kebap olmadan tdci motorundan bu tip kağıtları uzak tut derim.

Piston-subap kestane kebap bu iyiymiş abi....:)

abı sabah ısınmasından zıyade focus dızel de yok mesela ama fıesta nın motorunda var hararet geregınden fazla dusuk soguk havada hararet 60 ı gecmıyor !! adama kafayı sıyırtıyor onun yanı sıra ben 2 3 sene once hortumum patlak 1 hafta gezdım dıbınde az mıktarda suyla havaların soguk olmasından yırttım durumu nasıl anladıgım konusuna gelınce kalorıfer gaza basarken ısıtıyor du trafıkte bosa atınca su az oldugu ve cevıremedıgı ıcın soguk ufluyordu sonra dedım suyuna bı bakayım :)

Kıvanç sen bide bio dizel yada depoya yanık yağ falan koymayı dene ben sana veririm bakalım araba gidiyomu bol bol yakıt tasarufu yaparsın :)

Geri
Üst Alt