Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

dizelde gec çalışma sorunu

yusufum

Kayıtlı Üye
arkadaslar aracım 99 model cordoba vario gt 1.9tdi 110 beygir motora sahip sorunum ise motor sogukken arac ilk marsta kolayca çalışıyor fakat motor bir sure ısındıktan sonra aracı çalıştırmak için uzun bir sure mars yapmam gerekiyor bi kaç yere gittim fakat kimisi pompadan kaynakladıgını kimisi de adaptasyon la duzeltilebilecegini soledi bu konuda yardımlarınızı bekliyorum

yusuf bey sorunuza mutlaka cevap alacaksınız ve bu faydalı olacaktır..ancak..forum kuralları gereği sitemize yeni üye arkadaşlarımızın önce ilk mesaj olarak üyeler bölümünde kendileri hakkında bir tanıtım yazısı yazması gerekmektedir..
böylelikler bizlerde yeni arkadaşımıza öncelikle bir hoşgeldiniz diyebilelim ve sizleri tanıyalım..
tanıtım konunuzu bekliyoruz

enjektörler işeme yapıyor olabilirmi ?

bildigimden değil ama enjektorlerin tıkalı olma durumunda arac sogukken de zor çalışması gerekmez mi ?

Arkadasim enjektorden kaynaklanabilir yakit pompasi veya yakit filtresinden de kaynaklanabilir

dun arkadasımın arabasını ustaya bırakmaya gittik aracımın zor calıştıgını farkeden usta yanıma gelip arızanın nedenini sordu ve kaputu acmamı istedi kontagıda kapattırıp kızdırma bujilerine ait oldugunu soledigi müşürü yerinden cıkardıgında ise aracım simdiye kadar hiç gormediğim sekilde kolay calıştı ustanın dedigine gore tdi motorlarda bu müşür arızası kronik miş haftasonu tekrar gidip müşürü değiştircem

Geri
Üst Alt