Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Dizel Otomatik

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Umut Girit

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar idaretten 1 sene kullanılabilmesi için dizel, otomatik ya da yarı-otomatik km si fazla olmayan ve yıl olarak asırlık bir araç olamayan 15000 - 25000 arası temiz bir araç arıyorum. Tavsiyelerinizi vekliyorum (Seat olmaz ise sevinirim :) )

Opel corsa 1.3 CDTI olabilir , citroen severim dersen yeni c3 yada focusda olabilir :)

Bunların olabileceğini biliyorum zaten Savaş :D bana elle tutulacak bir araç lazım :D

umut tam olarak ne arıyorsun. seat olmasın demişsin,corsa focus bunlarda değil diyorsun o zaman 320d - c220 cdı yada fiat punto veya linea olur ne aradığının tam olarakbir tarifi varmı. golfler var 1.6 tdı otomatik,polo 1.6 tdı var.

Diesel + otomatik +2.el deyince, bu rakam aralığında tek marka var: Hyundai. Diğerlerinin çakma otomatik debriyajlarının tamirinde/balata değişimlerinde bayağı para harcayablirsiniz.

umut tam olarak ne arıyorsun. seat olmasın demişsin,corsa focus bunlarda değil diyorsun o zaman 320d - c220 cdı yada fiat punto veya linea olur ne aradığının tam olarakbir tarifi varmı. golfler var 1.6 tdı otomatik,polo 1.6 tdı var.

:D tam olarak ne arıyosunu şaka olarak sordun galiba Serhannnnnn :D yada sormak istediğğin şuydu kasa ne olsun ?? kasa HB olursa iyi olur ama idareten kullanacağım için diğer kriterleri yazdım ;) Corsalar olmasın demedim Savaşa sadece elle tutulcak şeyler göstermesini istedim ;) Marka olarak bende biliyorum ama tanıdıkların temiz araçları tercihim olur

Diesel + otomatik +2.el deyince, bu rakam aralığında tek marka var: Hyundai. Diğerlerinin çakma otomatik debriyajlarının tamirinde/balata değişimlerinde bayağı para harcayablirsiniz.

zaten aradığım yarı otomatik Çağlar abi ama temizi tabiki

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt