Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Dizel Otomatik

Konu, 'Arıyorum' kısmında Umut Girit tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Umut Girit

Umut Girit SCW Üyesi

1.980
    320
    83
    Arkadaşlar idaretten 1 sene kullanılabilmesi için dizel, otomatik ya da yarı-otomatik km si fazla olmayan ve yıl olarak asırlık bir araç olamayan 15000 - 25000 arası temiz bir araç arıyorum. Tavsiyelerinizi vekliyorum (Seat olmaz ise sevinirim :) )

2. brave

brave SCW Üyesi

2.187
    175
    63
    Opel corsa 1.3 CDTI olabilir , citroen severim dersen yeni c3 yada focusda olabilir :)

3. Umut Girit

Umut Girit SCW Üyesi

1.980
    320
    83
    Bunların olabileceğini biliyorum zaten Savaş :D bana elle tutulacak bir araç lazım :D

4. brave

brave SCW Üyesi

2.187
    175
    63
    hehehe detayları werdim kanka biliyon :D:D

5. whiteline-XL

whiteline-XL SCW Üyesi

1.636
    56
    48
    umut tam olarak ne arıyorsun. seat olmasın demişsin,corsa focus bunlarda değil diyorsun o zaman 320d - c220 cdı yada fiat punto veya linea olur ne aradığının tam olarakbir tarifi varmı. golfler var 1.6 tdı otomatik,polo 1.6 tdı var.

6. kamikaze

kamikaze SCW Üyesi

1.910
    251
    83
    Diesel + otomatik +2.el deyince, bu rakam aralığında tek marka var: Hyundai. Diğerlerinin çakma otomatik debriyajlarının tamirinde/balata değişimlerinde bayağı para harcayablirsiniz.

7. Umut Girit

Umut Girit SCW Üyesi

1.980
    320
    83
    :D tam olarak ne arıyosunu şaka olarak sordun galiba Serhannnnnn :D yada sormak istediğğin şuydu kasa ne olsun ?? kasa HB olursa iyi olur ama idareten kullanacağım için diğer kriterleri yazdım ;) Corsalar olmasın demedim Savaşa sadece elle tutulcak şeyler göstermesini istedim ;) Marka olarak bende biliyorum ama tanıdıkların temiz araçları tercihim olur

8. Umut Girit

Umut Girit SCW Üyesi

1.980
    320
    83
    zaten aradığım yarı otomatik Çağlar abi ama temizi tabiki

9. kamikaze

kamikaze SCW Üyesi

1.910
    251
    83
    Yarı otomatik derken?