Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Dizel otomatik leon ariyorum

ahmett879

Kayıtlı Üye
2011 ve ustu tdi otomatik vites 50bin km altı kazasız veya ufak tefek boyalı temiz leon fiyat bandı ne kadardir? 2013 model 1.2 tsi dsg 105 beygir ibiza kazasız espli sanruflu 16 jant ve 12bin km aracim var uste ne kadar gerekir? bebek var bagaj yetmez oldu takas düşünen var mi ya da benimkini satıp uste para koymayı düşünüyorum.
Butcem max 55 56bin tl

HUAWEI G610-U30 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Moderatör tarafında düzenlendi:
Pardon ben ust siniri belirtmeyi unutmusum. Sizin arac benim butcemi cok asiyor. Butcem max 55 56bin tl

Mk2 de birçok şanzıman arızalı özelikle 11 model olanlar ya yeni kasa ya da manuel mk2 almanızı tavsiye ediyorum.

Ben 2011 model leonla 7 ileri şanzıman indirdim. 3.500 lira masraf açtı başıma ve idda ediyorum benden daha titiz dsg kullanan yoktur. ;)

2011 ve ustu tdi otomatik vites 50bin km altı kazasız veya ufak tefek boyalı temiz leon fiyat bandı ne kadardir? 2013 model 1.2 tsi dsg 105 beygir ibiza kazasız espli sanruflu 16 jant ve 12bin km aracim var uste ne kadar gerekir? bebek var bagaj yetmez oldu takas düşünen var mi ya da benimkini satıp uste para koymayı düşünüyorum.
Butcem max 55 56bin tl

Bol şanslar.
merhaba uzun zamandır siteye giremiyorum. şimdi girip neler olmuş diye bakarken yazınızı gördüm. pazarlık payı var aracımın. şu an 49.500 km de.

Seat Leon 1.6 TDI ST Style 2014 Model 78.000 TL Sahibinden satılık ikinci el Füme renk - 236258126
Hayırlı satışlar
Ben 2011 model leonla 7 ileri şanzıman indirdim. 3.500 lira masraf açtı başıma ve idda ediyorum benden daha titiz dsg kullanan yoktur. ;)
Üzüldüm valla. Çok para ..
Geçmiş olsun

Geri
Üst Alt