Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Dizel & Benzinli

Arkadaşlar periyodikbakımda dizelin parçası pahalı diye bişey yok buna emin olun 105.000km dizelde periyodik bakımların 225tl tutuyodu en son bu pahalı mı? ve hiçbişey değişmedim fren balataları ve disklerde benzinliyle aynı para nesi pahalı??? dizel var dizel var 1.3cdtılarla büyük hacimli alman dizelleri karıştırmayın........

İşin ekonomi boyutu şöyle o zaman yılda 30.000 km yapıyorsan dizel yapmıyorsan benzinli. Peki dizelin ekonomi dışında ne avantajı var?

Ekonomi en büyük neden zaten yanında Angelina Jolie kaputtan çıksın mı bekliyosun :D dizel almanın sebebi ekonomi...... herkes bunu diyo kardeşim sen hala ne diyosun :)

Bende aynı şeyi diyorum dizelin ekonomi dışında avantajı varmı? :D

Alp evet gene aynı şeyi soruyosun bak ben benzinli aldım ancak artık işyerime tek araçla gelebiliyorum 500T ye evin ordan biniyorum rahatça burda oluyorum eskiden güngörene gidiyodum haliyle benzinli yalandı :) artık bak fark yok 500T=1.8T ikiside turbolu puhahapuhahapuhaha

Ekonomi ile ilgili bir sıkıntım yoksa suv almadığım sürece dizel araç almam ben ekonomi dışında binek otomobillerde benzinli araçlara karşı bir üstünlüğü yok bence he bu saatten sonra atmosferik benzinlide almayı düşünmüyorum o da var tabi:)

Suv ve büyük arazi araçlarında ise özellikle benzinli almam yakıştıramıyorum kocaman araçlara benzini dizel olucak tork olucak hor hor gidicek :D

Geri
Üst Alt