Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

dizel araçlar hakkında bir yazı

Konu, 'Sohbet' kısmında mayham85 tarafından paylaşıldı.

1. mayham85

mayham85 SCW Üyesi

3.915
    47
    48
    arkadşlar skoda sitesinde bulduğum bir bilgiyi paylaşmak istedim. yorumlarınızı bekliyorum.

2. LeonRider

LeonRider SCW Üyesi

1.950
    745
    113
    Evet bende aracımda 5000km de bir hava filtresi ve yağını değiştiriyorum aracımı yoğun trafikte sakin kullanıyorum otoban kullanımından sonra eve yada ulaşacağım yere 10km kala sakin kullanıyorum ve aracımı rölantide birsüre çalıştırıp öyle stop ediyorum iyi baktığıma titiz olduğuma inanıyorum fazla yormamaya ama otoban kullanımındada fazla boğmamaya çalışıyorum bilgiler güzel teşekkürler Emre....:)

3. sertac

sertac SCW Üyesi

89
    0
    6
    paylaşım için teşekkürler.

4. ZGR

ZGR SCW Üyesi

14.936
    524
    113
    genellıkle dızel araç kullandıgımdan bunları okumak gercekten ıyı oldu
    tesekkurler

5. lewo`

lewo` SCW Üyesi

51
    0
    6
    doğruya doğru bişey eklemeye gerek yok :)

6. Byefsane

Byefsane SCW Üyesi

3.557
    59
    48
    Çok gerekli bilgiler teşekkürler

7. YCO

YCO SCW Üyesi

22.341
    79
    48
    Yunus'um teşekkürler hepsini okuyamadım kafam davul şuan ama ben de katılıyorum 15K bi filtrenin değişmesi için uzun bi süre..özellikle orjinal filtreler..ben kendimce bi yöntem edindim önde bi kamyon falan toz kaldırıyosa bi süreliğine o süre zarfında gaza basmıyorum en azından derin derin içine çekmiyo motor tozu..

8. taykac

taykac SCW Üyesi

855
    44
    28
    Emre yazılanlara dizel kullanan biri olarak sonuna kadar katılıyorum.Hava filtresini değişeli 7000km oldu ve son iki depo 75-100 km eksik gitti.Bu aralar değişmeyi düşünüyordum zaten.Ülkemiz yol şartlarında 15000 km de yağ ve yağ filtresinin değişimi okey ama hava filtresini 5-6 bin kmde değişmek gerektiğine inanıyorum.Fakat orjinal filtre kullanmayı şiddetle tavsiye ediyorum.

9. YCO

YCO SCW Üyesi

22.341
    79
    48
    Tekin abi ben de oldum olası sevemedim orjinal filtreleri.. :)

10. mayham85

mayham85 SCW Üyesi

3.915
    47
    48
    abi leonun muhtemelen 5 6bnde bir filtresini değiştireceğim. es es aşırı tozlu bir şehir diğer bir çok ile nazaran çok farkediyor gerçekten.

Sayfayı Paylaş